Kimse Bilmez Dizisi Tuğçe Kimdir, Gerçek Adı Ne?

Kimse Bilmez Dizisi Tuğçe Kimdir, Gerçek Adı Ne?

Yazar: Emre Kimse Bilmez

Kimse bilmez dizisi sevdanın yakın arkadaşı Tuğçe dizide güzelliği ile öne çıkan karakterlerden birisi. Tuğçe kimdir, gerçek adı ne, hangi dizilerde oynadı, detaylı bilgileri yazımızın devamında okuyabilirsiniz…

Tuğçe paraya düşkün bir kızdır. Güzelliği ile modellik yapan ve zengin erkekleri avlamaya çalışan birisidir. Sevda’nın da en yakın arkadaşıdır. Kimse bilmez Tuğçe karakterini canlandıran oyuncu Zehra Yılmaz’dır.

Zehra Yılmaz 1994 İstanbul doğumludur. Marmara üniversitesi’nde eğitim almıştır. 168 santimetre boyunda 54 kilogram ağırlığındadır. Yengeç burcunda olan güzel oyuncu kahverengi gözlere sahiptir. Tam doğum tarihi 25 haziran 1994’tür. Daha önce bugün Ne giysem isimli yarışmaya katılmıştır.

tıkla>>> Kimse Bilmez Dizisi Nerede Çekiliyor? Çekim Mekanları Tam Liste!

Cüneyt sayıl oyunculuk atölyesinde oyunculuk eğitimi almış ve daha sonrasında Kanal d’de yayınlanan Bodrum masalı isimli dizide ilk oyunculuk tecrübesini yaşamıştır. ATV ekranlarında yayınlanan cennetin gözyaşları isimli dizide de yer alan oyuncu bu dizide Melisa karakterini canlandırmıştır.

şu anda Atv’de Yaz dizisi olan insanlara gelen kimse bilmez isimli dizide Tuğçe karakterini canlandıran güzel oyuncu performansı ve güzelliğiyle göz doldurmaktadır. Dizide Sevda’nın yakın arkadaşı olan Tuğçe sevdaya yardım etmektedir. Yani bu yardım ileride kötü sonuçlara yol açacak Bir nevi sevdaya iyilik yaparken kötülük yapacaktır.

Etiketler: kimse bilmez oyuncuları kimse bilmez tuğçe kimdir


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL