Kırmızı Oda Son Bölüm Özeti? Gelecek Bölümde Neler Olacak?

Kırmızı Oda Son Bölüm Özeti? Gelecek Bölümde Neler Olacak?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Bu yıl Gülseren Budayıcıoğlu’nun birçok eseri uyarlandı. Bu eserlerden biri de Kırmızı Oda. Yayın hayatına başladığı günden beri çok izlenen ve çok konuşulan dizi Kırmızı Oda, son bölümüyle de yine izleyenleri ekran başına kilitlemeyi başardı. Peki Kırmızı Oda son bölümde neler oldu? Gelecek bölümde neler olacak? Kırmızı Oda son bölüm, yine dizi karakterlerinin hayatla olan savaşlarını, kavgalarını ve korkularını anlatıyor. Dizinin son bölümü yine olay yarattı ve şimdiden kişilere Kırmızı Oda gelecek bölümde neler olacak diye sordurmaya başladı. İşte kırmızı Oda son bölüm özeti:

Kırmızı Oda Sonuncu Bölüm Özeti

Kırmızı Oda son bölüm özetinde genellikle Alya karakteri üzerinde duruldu. Alya, despot babaannesi ve ev halkı tarafından ezilen annesiyle birlikte bir konakta büyümüş. Bu konakta Alya’ya hak ettiği değer hiçbir zaman verilmemiş ve Alya’nın annesini de sürekli ezmişler. Önce ki bölümlerde Alya’nın bu süreçte yaşadığı sıkıntılar ve ailesiyle olan ilişkileri anlatılmıştı. Kırmızı oda son bölüm ise hikayesiyle izleyenleri göz yaşlarına boğdu. Son bölümde Alya’nın annesi öldükten sonra babası ile olan ilişkisinden bahsedildi. Babasıyla aynı ev içinde nasıl yaşadıkları konusuna dokunuldu. Oldukça duygusal olan bir diğer hikaye ise diziye yeni eklenen bir karakterden çıktı.

Diziye yeni eklenen karakter henüz 15 yaşındayken babasının zoruyla, tabiri caizse satılarak kendinden çok büyük bir adamla babasının zoruyla evlendirilmiş. Takıntılı bir kadın olan karakter asla evden çıkamıyor ve doktor ile webcam üzerinden görüşüyor. Kadının yaşadığı zorluklar ve takıntılarının neden Kırmızı Oda son bölümde anlatılıyor. Son bölümü ile gönüllere kazınan dizinin şimdiden gelecek haftaki bölümü merakla beklenmeye başladı.

Kırmızı Oda Oyuncuları

Kırmızı Oda oyuncuları oldukça profesyonel ve ekranlarda görmeye alışık olduğumuz isimleri bir araya toplayarak ortaya muhteşem bir eser çıkarmış. Dizinin oyuncu kadrosu şu şekilde:

  • Doktor Hanım karakterini Binnur Kaya,
  • Doktor Piraye karakterini Tülin Özen,
  • Doktor Ayşe karakterini Meriç Aral,
  • Doktor Deniz karakterini Burak Sevinç,
  • Alya karakterini Melisa Sözen,
  • Galip karakterini Celil Nalçakan,
  • Akif Hoca karakterini Deniz Hamzaoğlu,
  • Melek karakterini Nilsu Yılmaz,
  • Son olarak Meliha karakterini Evrim Alasya canlandırmaktadır.

Etiketler: kırmızı oda kırmızı oda alya kırmızı oda meliha kırmızı oda oyuncuları kırmızı oda son bölüm


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL