Kızlarım İçin 1. Bölüm Özeti? 28 Kasım Fragmanı!

Kızlarım İçin 1. Bölüm Özeti? 28 Kasım Fragmanı!

Yazar: Emre Kızlarım İçin

Kanal D ekranlarının yeni dizisi Kızlarım İçin merakla beklenirken dizide rol alan usta oyuncular ve dizinin konusu belli oldu. Dizinin konusu ile dizi daha da mera konusu oldu. Bir baba ve 5 kızı ile yaşadıkları zorlu mücadeleyi bir babanın kızları için neler yapabileceğini anlatıyor. Dizinin 1. bölüm özeti ise merak konusu oldu. 1. Bölüm özeti ve 28 Kasım fragmanlarını yazımızda bulabilirsiniz.

Kızlarım İçin 1. Bölüm Özeti?

Yaşar evinin geçimini sağlamak için mahalleden Zübeyr’in mahalle kahvehanesinde oto yıkamacıda çalışmaya başlamıştır ancak yinede karısının dırdırından kurtulamamıştır. Anne ve babalarının kavgalarından hoşalanmayan 5 kız kardeşin tek çaresi ise bu olaydan bir an önce kurtulmaktır. En büyük ablaları Selva evli olduğundan bu durumdan uzaktır. Ancak evde kaynanası ve kocası ona aynı durumu yaşatmaktadır.

Kumru evin en büyüğüdür ve Tıp Fakültesi son sınıfta okumaktadır. Ailesini kurtarmak için 1 senesi daha vardır. Sumru’da Üniversitededir ancak sorunlardan kaçmayı ve eğlenmeyi seçmiştir. Duyguları ile hareket eder. Gününü gün eder. Canı ne isterse onu yapar. Suna ise daha lisededir. Kumru ablasını örnek alarak başını kitaplardan kaldırmaz. Huzursuzluktan kaçmaya çalışır.

Ailenin en küçüğü ise Hüma’dır. Hüma herşeyden çok etkilenendir. Anne ve babalarına rağmen kız kardeşler mutludurlar. Çünkü birbirlerine sahiptirler. En kötü zamanlarında bile içlerinden biri herkesi güldürecek bir şey yapar. Ancak annelerinin yaptığı bir hata başta Yaşar olmak üzere tüm çocukların hayatını geri dönülmez bir şekilde değiştirecektir.

[mavitext]Kızlarım İçin Çekim Adresi? Tıklayınız![/mavitext]

Kızlarım İçin 1. Bölüm Fragmanı!

Etiketler: kızlarım için 1. bölüm neler olacak kızlarım için 1. bölüm özeti kızlarım için 28 kasım salı fragmanı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL