Kızlarım İçin 2. Bölüm Özeti? 5 Aralık Fragmanı!

Kızlarım İçin 2. Bölüm Özeti? 5 Aralık Fragmanı!

Yazar: Emre Kızlarım İçin

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan dizi Kızlarım İçin bir baba ve bu babanın kızları için yapabileceklerini dramatik bir şekilde anlatıyor. Dizinin 1. bölümü izlendikten sonra merak edilen konuları başında 2. bölümünde olacak olaylar. Dizinin 2. bölüm özeti ve 5 Aralık fragmanını yazımızda bulabilirsiniz.

Kızlarım İçin 2. Bölüm Özeti?

Kanal D’nin iddialı projelerinden biri olan Kızlarım İçin 1. bölümde Yaşar kızlarının ve evinin geçimi için mahallede Zubeyr’in kahvesinde bulunan oto yıkamada çalışmaktadır. Ancak karısı Ayten’in dırdırlarından kurtulamamıştır. Anne ve babasının bu kavgasından bunalan çocuklar ise ne yapacaktır. Kumru Tıp fakültesinde okumakta ve ailesini ve kardeşlerini kurtarmaya çalışmak istemektedir. Selvan ise en büyükleri ve evlidir. Tek derdi çocuğudur. Sumru ise başına buyruktur.

Suna ablası Kumru’yu örnek almakta ve derslerine dört elle sarılmaktadır. Hüma ise en küçükleridir ve anne babasının kavgasından en çok etkilenendir. Kızlardan Kumru Alper’i sevmektedir. Ancak ailesinin durumu bu olayı engellemektedir. Diğer taraftan Yağız ile tanışması hayatını derinden etkilemiş ve aşkında değişikliğe gidecektir. Diğer taraftan Yağız’ın kardeşi Egemen Kumru’nun kardeşi Sumru’ya aşık olacaktır. Egemen çok hastadır ancak hastalığını gizler.

Selvan ise, evlidir. Ancak bir gün kocası eve metresini getirir. Selvanı kız kardeşlerinin yanına bırakır. Bu onun için yıkım olmuştur. Yaşar’ın eşi Ayten ise Yaşar’ı Zübeyr ile aldatmıştır. Yaşar’ın bunu duyması ile Ayten’in ölmesi bir olmuştur. Yaşar Ayten’in bu durumunu kızlarına söyleyemez. Kızları Yaşar’a sırtını döner. Yaşar annelerinin kötü bir kadın olduğunu kızları üzülmesin diye söyleyemez. Yaşar’ı hapisten Yağız kurtaracaktır. Yaşar kızları ile tekrar buluşacak mı? Kızları babalarını anlayabilecek mi?

[mavitext]Kızlarım İçin Çekim Adresi? Tıklayınız![/mavitext]

Kızlarım İçin 2. Bölüm Fragmanı!

Fragman henüz yayınlanmadı.

Etiketler: kızlarım için 2. bölüm neler olacak kızlarım için 2. bölüm özeti kızlarım için 5 aralık fragmanı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL