Kızlarım İçin 30 Ocak Neden Yok? Neden Yayınlanmıyor? Bitti mi?

Kızlarım İçin 30 Ocak Neden Yok? Neden Yayınlanmıyor? Bitti mi?

Yazar: Emre Kızlarım İçin

Kanal D ekranlarında Salı akşamları saat 20.00’de yayınlanan Kızlarım İçin dizisini izleyen takipçileri 30 Ocak Salı günü ekran başına geçmiş ve dizilerinin başlama saati olan 20.00’de dizilerinin yayınlanmadığını yerine başka bir program yayınlandığını görünce kısa süreli şok yaşadılar. Peki Kızlarım İçin dizisi 30 Ocak Salı saat: 20.00’de neden yayınlanmadı? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Kızlarım İçin 30 Ocak Neden Yok? Neden Yayınlanmıyor? Bitti mi?

Kanal D ekranlarının ilgiyle takip edilen dizisi Kızlarım İçin izleyicileri 30 Ocak Salı günü adeta bir şok yaşadı. Diziyi ilgiyle takip eden izleyiciler dizinin 30 Ocak günü yayınlanmadığını gördüğünde kısa süreli şok yaşadılar ve acaba dizi neden yok? Yoksa final mi yaptı? Ne zaman yayınlanacak gibi soruları sormaya başladı. Peki Kızlarım İçin neden yok? Ne zaman yayınlanacak?

Kızlarım İçin dizisi 30 Ocak Salı günü 9. bölüm ile ekranlarda olacak. Dizinin yeni bölüm fragmanında dizini saat 22. 15’te yayınlanacağı bilgisi verildi. Peki dizi neden 22.15’te yayınlanıyor? Dizinin saatinin 22.15’e alınması konusunda herhangi bir açıklama yapılmazken dizinin yerine hangi program, dizi veya filmin konulacağı konusunda da bilgi verilmedi. Kızlarım İçin dizisinin final yapacağı bazı çevrelerce dile getirilmiş ancak dizinin yapımcıları ve kanal yönetiminden bu haberlerin asılsız olduğu bilgisi verilmişti. Peki dizi neden saat değiştirdi?

[mavitext]Boğaziçi Rapsodisi Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız![/mavitext]

Kızlarım İçin dizisi ilk bölümü yayınlanmış ve yeterli reytingi alamamıştı. Ancak 2. ve 3. bölüm itibariyle 2 reyting birden yükselen dizi 9. bölüme kadar yayınlanmaya devam etti. Ancak son haftalarda istenilen reytingi alamayan dizi saat değişikliğine gitme kararı aldı. Bu karar dizinin reytinglerinin daha da düşmesine neden olacaktır. İzleyiciler dizilerinin saat değişikliğinden dolayı başka kanallara kayabilir. Bu kayma ile birlikte şu an reytingler 3-3,5 arası, sıralaması 20-25 arası olan dizi daha da gerileyecek ve final yapmak zorunda kalacaktır. Umarım dizi saat değişikliğinden beklediği verimi alır. Kızlarım İçin salı günü 9. bölümü ile 22.15’te Kanal D ekranlarında olacak? Siz dizinin bu kararını nasıl değerlendiriyorsunuz?

[saritext]2018 Yılı Final Yapacak Diziler? Tıklayınız![/saritext]

Son gelen bilgiler Kızlarım İçin dizisi 9. bölümü ile 22.15’te final kararı aldı.

[pembetext]Sosyetik Ev Kadınları Program Formatı? Tıklayınız![/pembetext]

Kızlarım İçin 9. Bölüm Fragmanı

Etiketler: kızlarım için 30 ocak ne zaman yayınlanacak kızlarım için 30 ocak neden yayınlanmıyor kızlarım için 30 ocak neden yok kızlarım için neden saat değiştirdi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL