Kızlarım İçin Alper Kimdir? (Özgün Çoban)

Kızlarım İçin Alper Kimdir? (Özgün Çoban)

Yazar: Emre Kızlarım İçin

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan dizi Kızlarım İçin dizisine yeni karakterlerde dahil olmaya başladı. Bu karakterlerden bir tanesi de dizide Alper karakterini canlandıran oyuncu Özgün Çoban‘dır. Dizide Alper karakterini canlandıran Özgün Çoban kimdir? Tanıyalım.

Kızlarım İçin Alper Kimdir? (Özgün Çoban)

1985 yılında Bitlis’te dünyaya gelen oyuncu, 1.90 boyunda ve 76 kg ağırlığındadır. Yengeç burcu olan oyuncu Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Göz rengi ise eladır. Oyuncu babasının asker olması nedeniyle Bitlis’te doğmuş ancak orada büyümemiş, şehir şehir ülkeyi gezmiştir. Ankara, Reyhanlı, Artvin, Borçka, Edirne babasının mesleğinden dolayı gezdiği illerdir. Asker çocuğu olmak ve sürekli gezmek kendisini zorlasa da zaman içinde bu durma alışmıştır.

Kızlarım İçin Oyuncu Kadrosu! Tıklayınız[mavitext][/mavitext]

Özgün Çoban 2009 yılında Deniz Yıldızı dizisi ile ilk adımını atmıştır. Bu dizide Yiğit karakterini canlandırmıştır. Dizide Cantuğ Turay, Begüm Topçu, Serhat Nalbantoğlu, Meltem Baytok, Başak Akbay, Tuan Tunalı gibi isimlerle birlikte rol almıştır. Oyuncu 2011 yılında ise Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Beni Affet’de Şeyma Korkmaz, Murat Danacı, Gaye Turgut, Gamze İğdiroğlu ile birlikte rol almıştır. Dizide Tunç karakterini canlandıran oyuncu Eylül’ün sevdiği oğlandır. Bu dizi oyuncunun tanınmasını sağlamıştır.

Özgün Çoban 2016 yılında ise Yüksek Sosyete dizisinde Hazar Ergüçlü, Engin Öztürk, Meriç Aral, Ozan Dolunay, Zuhal Olcay, Nihat Altınkaya ile birlikte rol almıştır. Dizide Can karakterini canlandırmıştır. Oyuncu dizi ve sinema sektöründe emin adımlarla ilerlemektedir. Oyuncu Bilgisayar Mühendisi Ayla Kara ile 2014 yılında nişanlanmıştı. Ayla Kara’ya evlenme teklif eden Özgün Çoban ve Ayla Kara bir yıl sonra yani 2015 yılında evlenmeyi planlıyorlardı. Evlenip evlenmediklerine dair bir bilgi bulunmuyor. Oyuncu ayrıca Arka Sokaklar dizisinde de rol almıştır.

Özgün Çoban ve Ayla Kara Videosu!

Etiketler: kızlarım için alper gerçek adı kızlarım için alper kimdir kızlarım için alper rol aldığı diziler kızlarım için özgün çoban kimdir kzıalrım için alper sevgilisi


Yorum yaz