Kızlarım İçin Avukat Yağız Kimdir? ( Serdar Özer)

Kızlarım İçin Avukat Yağız Kimdir? ( Serdar Özer)

Yazar: Emre Kızlarım İçin

Kanal D ekranlarında yayınlanacağı günü merakla beklenen dizi Kızlarım İçin’in başrollerinde Fikret Kuşkan, Tuvana Türkay, Sanem Yales, Elifcan Ongurlar, Ahsen Eroğlu gibi isimler yer alıyor. Dizide yeni karakterlerde belli olmaya başladı. Bu karakterlerden bir tanesi de Avukat Yağız karakteridir. Avukat Yağız karakterini canlandıran oyuncu Serdar Özer’dir. Serdar Özer kimdir? Tanıyalım.

Kızlarım İçin Avukat Yağız ( Serdar Özer) Kimdir?

1980 yılında İstanbul ilinde dünyaya gelen Serdar Özer, Kahverengi gözlere sahiptir. Eğitimini Girne Amerikan Üniversitesi Turizm ve Otelcilik bölümünü okuyarak tamamladı. 190 boyunda, 85 kg ağırlığındadır. Oyuncu ayrıca Beykent Üniversitesi İşletme Bölümünü bitirdi. Özer oğlak burcudur.

Oyunculuk hayatına hızlı bir giriş yapan oyuncu ilk olarak 2004 yılında Hekimoğlu adlı dizide başrol oynamıştır. Yine aynı yıl Aşkımızda Ölüm Var adlı projede Damat Burhan karakterini canlandırmıştır. İnce Hacı’da Hacı karakterini canlandırmıştır. 2005 yılında Dabbe filminde Cem karakterini canlandırmıştır. Memleket Hikayelerinde Molla Ahmet’i canlandıran oyuncu, Yanık Koza’da Akın Çelebi karakterini canlandırmıştır.

Serdar Özer, 2007 yılında Yaralı Yürek dizisinde Bulut karakterini canlandırmıştır. Küçük Kadınlar dizisinde Barış karakterini canlandıran oyuncu, İpsiz Recep’te, Kemal karakterini canlandırmıştır. 2009 yılında Hesaplaşma projesinde, 2011 yılında Ay Tutulması projesinde yer almıştır. 2012 yılında Dedemin Dolabı’nda İlyas karakterini canlandırmıştır. 2013 yılında Osmanlı’da Derin Devlet dizisinde 1. Mahmut karakterini canlandırmıştır. Kaderimin Yazıldığı Gün adlı dizide Maksut karakterini canlandırmıştır.

[pembetext]Kızlarım İçin Hacer Kimdir? Tıklayınız![/pembetext]

Serdar Özer, Beşiktaşlı olup hayata yalın bakan birisidir. Babası ile maça gitmeyi, eşi ile film izlemeyi ve seyahat etmeyi çok seviyor. Şöhreti çok büyütmediğin sürece zevkli bir durum olduğunu düşünen oyuncu kalıcı olanın insan olduğunu söylüyor.Haksızlığa gelemediğini belirten oyuncu özellikle başkasına yapılan haksızlığa dayanamadığını söylüyor.

Serdar Özer Bana Sevmeyi Anlat Videosu!

Etiketler: kızlarım için avukat yağız kimdir kızlarım için yağız gerçek adı kızlarım için yağız oynadığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL