Kızlarım İçin Ayten Kim? (Sibel Taşçıoğlu)

Kızlarım İçin Ayten Kim? (Sibel Taşçıoğlu)

Yazar: Emre Kızlarım İçin

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan dizi Kızlarım İçin 1. Bölüm fragmanı yayınlandı. 1. Bölümde Yaşar kızları için babanın önemini anlatırken kızların annesi ise Ayten ise Yaşar’a kızmaktadır. Kızlarım İçin Ayten karakterini canlandıran oyuncu merak konusu oldu. Dizide Ayten karakterini canlandıran oyuncu Sibel Taşçıoğlu’dur. Sibel Taşçıoğlu kimdir? Tanıyalım..

Kızlarım İçin Ayten Kim? (Sibel Taşçıoğlu)

1976 yılında Bursa’da doğan oyuncu 1.68 boyunda 65 kg ağırlığındadır. Aslan burcu olan oyuncu, eğitimini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünde tamamlamıştır. İlk olarak 1995 yılında Tiyatro oyunlarında oynayarak oyunculuğa başladı. Oyuncunun göz rengi ise Ela’dır.

Sibel Taşçıoğlu bir çok farklı dizi ve sinema da rol almıştır. 1994 yılında Erol Günaydın, Peker Açıkalın, Volkan Severcan, Bekir Aksoy, Kamil Güler gibi isimlerle birlikte rol aldı. Oyuncu 2000 yılında yayınlanan dizi Akşam Güneşi’nde rol alırken dizide Serdar Gökhan, Pelin Batu, Sumru Yavrucuk, Nesrin İşçi ile birlikte oynadı. Oyuncu Evdeki Yabancı ve Berivan dizilerinden sonra rol aldığı dizi ise Savaş Dinçel, Şermin Hürmeriç, Hasan Kaçan, Kadir Çöpdemir ve Peker Açıkalının rol aldığı Ekmek Teknesi oldu.

Sibel Taşçıoğlu, 2003 Mühürlü Güller, 2004 yılında Yadigar, 2006 yılında Gözyaşı Çetesi isimli dizilerde yer alırken oyunculuğunu bir adım daha ileri götürerek 2007 yılında Gönül Salıncağı isimli dizide yer almayı başarmıştır. Pulsar, Aile Saadeti, Ysemince ve Bulutların Ötesinde dizilerinde oynayan oyuncu, Serenay Sarıkaya, Çağatay Ulusoy, Hazar Ergüçlü Barış Falay, Taner Ölmez’in yer aldığı dizi Medcezir’de rol almıştır. Oyuncu 2016 yılında ise Kehribar dizisinde Sanem karakterini canlandırmıştır. Dizide Gürkan Uygun, Dolunay Soysert, Necip Memilli, Hakan Boyav, Ayça Varlıer, Hakan Ural gibi isimler yer almıştır. Oyuncu Muhteşem Yüzyıl dizisinde Gülbahar Sultan karakterini de canlandırmıştır.

[mavitext]Kızlarım İçin Oyuncu Kadrosu? Tıklayınız![/mavitext]

Sibel Taşçıoğlu Medcezir Şarkı Söylüyor!

Etiketler: kızlarım için ayten gerçek adı kızlarım için ayten kimdir kızlarım için ayten rol aldığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL