Kızlarım İçin Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Kızlarım İçin Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Yazar: Emre Kızlarım İçin

Süreç Film’in Kanal D ekranları için hazırlayıp sunduğu Katil’in Kızları adlı dizi isim değişikliğine giderek Kızlarım İçin adını aldı. Dizinin yapımcılığını Ali Gündoğdu üstlenirken dizinin yönetmeni için çalışmalar devam ediyor. Yönetmen olarak Mesude Eraslan ağırlık basıyor. Dizi kızları için mücadele eden bir adamın hikayesinin konu alıyor.

Kızlarım İçin Oyuncu Kadrosu!

Fikret Kuşkan (Yaşar) Kimdir?

1965 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu oyunculuğu dışında fotoğrafçılığı ile de bilinir. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. İlk olarak Sis filminde rol olan oyuncu, 2005 yılında Çetin Tekindor’un da rol aldığı Babam ve Oğlum filmi ile tanınmıştır.

Tuvana Türkay (Kumru) Kimdir?

1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu eğitimini Beykent Üniversitesi Radyo Televizyon Sinema Bölümünü tamamlamıştır. Kara Para Aşk, Yer Gök Aşk, Ayrılık, Oyun Bozan gibi projelerde yer almıştır. 1.75 boyunda 54 kg ağırlığındadır. Güzel oyuncu dizilerin aranan ismi olmuştur.

Mehmet Bir Cihan Fatihi Oyuncu Kadrosu? Tıklayınız!

Sanem Yales (Selvan) Kimdir?

1988 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu, 1.67 boyunda 52 kg ağırlığındadır. Oyuncu ilk olarak Mor Menekşeler dizisinde yer almıştır. Asıl ününü ise Star Tv ekranlarında yayınlanan dizi Kiralık Aşk dizisinde Nihan karakterini canlandırarak yapmıştır.

Elifcan Ongurlar (Sumru) Kimdir?

1993 yılında İzmir’de dünyaya gelen oyuncu Beykent Üniversitesi’nde oyunculuk eğitimi almıştır. Son olarak Kiralık Aşk dizisinde Fikret Gallo karekterini canlandırmıştır.

Ahsen Eroğlu (Suna) Kimdir?

1993 yılında Çorlu’da dünyaya gelen oyuncu, Ege Üniversitesi Beden Eğitimi mezunudur. 2015 yılında Modern Habil Kabil dizisinde rol almıştır. Muhteşem Yüzyıl dizisinde de rol almıştır.

Naz Arar (Hüma) Kimdir?

2010 yılı İstanbul doğumlu oyuncu daha önce Aile İşi dizisinde rol almıştır.

Özgün Çoban (Alper) Kimdir?

1985 yılında Bitlis’te dünyaya gelen oyuncu, Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümü Mezunudur. Deniz Yıldızı, Beni Affet, Arka Sokaklar gibi dizilerde rol almıştır.

Numan Çakır (Zubeyr) Kimdir?

1970 yılında Düzce’de dünyaya gelen oyuncu, Üvey Baba, En Son Babalar Duyar, Aliye gibi dizilerde rol almıştır. Arkadaşlar İyidir ve Şevkat Yerimdar gibi projelerde de yer almıştır.

Ülkü Duru ( Hacer) Kimdir?

1965 yılında İstanbul’da doğmuştur. Yabancı okul mezunudur. Kaygısızlar, Aliye Karamel gibi dizilerde rol almıştır.

Serdar Özer (Avukat Yağız) Kimdir?

1980 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu, Beykent Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur. Hekimoğlu, Aşkımızda Ölüm Var, Yanık Koza, Yaralı Yürek gibi dizilerde yer almıştır.

Sibel Taşçıoğlu (Ayten) Kimdir?

1976 yılında Bursa’da dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Ekmek Teknesi, Acı Günler, Pulsar gibi dizilerde rol almıştır.

Anıl Tetik (Egemen) Kimdir?

1991 yılında İstanbul’da doğmuştur. Survivor yarışmasında adını duyuran oyuncu, Hayat Bazen Tatlıdır adlı dizi ile de dizi dünyasına adım atmıştır.

Cansu Fırıncı (Çetin) Kimdir?

Hakan Yufkacıgil (Tayfun) Kimdir?

Meltem Gülenç (Fitnat)  Kimdir?

Aslı İçözü (Semiha) Kimdir?

Kızlarım İçin Fragmanı!

Kızlarım İçin 1. Bölüm Fragmanı!

Etiketler: kızlarım için dizisi oyuncu kadrosu ve karakterleri kızlarım için oyuncu kadrosu kızlarım için oyuncuları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL