Kızlarım İçin Egemen Kimdir? (Anıl Tetik)

Kızlarım İçin Egemen Kimdir? (Anıl Tetik)

Yazar: Emre Kızlarım İçin

Kanal D ekranlarında yakında yayınlanacak olan Kızlarım İçin dizisi merakla beklenirken dizi de 5 kızı için hayatını feda eden bir babanın hikayesi anlatıyor. Dizide Fikret Kuşkan’ın oynadığı Yaşar karakteri ve kızları Selvan, Kumru, Sumru, Suna ve Hüma’nın başından geçen olaylar anlatılıyor. Bu karakterler dışında dizi de Egemen karakteri de merak konusu oldu. Egemen karakterini canlandıran oyuncu ise Anıl Tetik oldu. Egemen karakterini canlandıran oyuncu Anıl Tetik kimdir? Tanıyalım..

Kızlarım İçin Egemen (Anıl Tetik) Kimdir?

Anıl Tetik, 1991 yılında İstanbul Küçükçekmece’de dünyaya geldi. Aslen Kırıkkaleli’dir. Üniversiteyi Kadir Has Üniversitesi Amerikan Dili ve Edebiyatı Bölümünü okuyarak bitirdi. Aynı zamanda motor sporcusu olan oyuncu ailesi tehlikeli olduğu için karşı çıkmasına rağmen motor sporlarına devam etti. Bu alanda şampiyonlukları bulunmaktadır. 19 yaşında iken 100 kg olan oyuncu motor sporları için azmedip 75 kg’a kadar kilo verdi. Bu spora gönül veren oyuncu ailesinin karşı çıkmasına rağmen eğitimler almaya devam etti ve iki kez Türkiye bir kez Doğu Avrupa Pist şampiyonu oldu.

Anıl Tetik geçmişte uçak pilotu olmak istemiş, bunun içinde dil eğitiminin şart olduğunu biliyordu. Üniversite eğitimini bu yönde almak için Amerikan Dili ve Edebiyatını seçti. Sonrasında pilot olma düşüncesinden vazgeçen oyuncu, Survivor yarışmasına Gönüllüler Takımından dahil oldu. Sonrasında ise oyunculuk alanına yöneldi. Oyunculuk için eğitimler alarak reklam ve dizilerde rol almaya başladı. Oyunculuk eğitimlerini ise Atölye Craft’ta Kamera Önü Oyunculuğu ve Tiyatro’da aldı.

Anıl Tetik ilk olarak Şafak Sezer ve Oya Başar’ın rol aldığı dizi Alemin Kralı‘nda oynadı. Daha sonra ise, Birce Akalay, Deniz Can Ateş, Ufuk Özkan’ın yer aldığı dizi Star Tv ekranlarında yayınlanan Hayat Bazen Tatlıdır’da Koray karakterini canlandırmış ve oyunculuk alanında kendini geliştirmiştir. Oyuncunun bu performansı kendisine yeni kapılar açacak ve Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan dizi Kızlarım İçin‘de Egemen karakterini canlandıracaktır.

[pembetext]Kızlarım İçin Suna Kimdir? Tıklayınız! [/pembetext]

Anıl Tetik 2016 yılında verdiği bir röportajda; Şimdilik bir kız arkadaşının olmadığını hayranlarının üzülmemesi için aşktan uzak durmayacağını, şu an sadece kendini işine adadığını belirtiyor. Kıvanç Tatlıtuğ’a benzetildiği yönündeki sorulara ise; “Kıvanç Tatlıtuğ’a benzetilmek gurur verici, inşallah bende onun gibi başarılı bir oyuncu olurum” cevabını veriyor.

Anıl Tetik Sette Canlı Yayın Videosu!

Etiketler: kızlarım için egemen gerçek adı kızlarım için egemen kimdir kızlarım için egemen oynadığı diziler kızlarım için hayat bazen tatlıdır koray kızlarım için suvivor anıl


Yorum yaz