Kızlarım İçin Egemen’in Hastalığı Ne? Egemen Ölecek mi? Diziden Çıkacak mı?

Kızlarım İçin Egemen’in Hastalığı Ne? Egemen Ölecek mi? Diziden Çıkacak mı?

Yazar: Emre Kızlarım İçin

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Kızlarım İçin 2. bölümü ile büyük bir çıkış yakalamış ve emin adımlarla zirvelere doğru bir kuş gibi uçarken dizinin oyuncu kadrosunda sevilen bir isim Anıl Tetik’in canlandırdığı Egemen’in dizinin 3. bölümünde bayılması herkesi şoka uğrattı. Egemen neden bayıldı? Hastalığı nedir? Ölecek mi? Egemen karakterini canlandıran oyuncu Anıl Tetik diziden çıkacak mı? Yazımızda..

Kızlarım İçin Egemen’in Hastalığı Ne? Egemen Ölecek mi? Diziden Çıkacak mı?

Kanal D ekranlarında yayınlanan dizi Kızlarım İçin ilk bölümü ile izleyicileri ağlatmış ve 2. bölümü ile daha çok hüzünlenmişti. Yaşar ve 5 kızının yaşam mücadelesini anlatan dizide kızlardan Sumru’nun annesini bir başka adam ile öpüşürken görmesi ve akabinde annesinin ölümüne neden olması sonrasında babasının kızının suçunu üstlenmesi ile işler iyice kötüleşmişti. Kumru’nun Tıp Fakültesini bitirmesine 1 sene kala gelişen bu olaylar Kumru’nun okulu bırakma düşüncesine kadar ilerlerken Kumru’nun babasının yokluğunda hem okuyup hem çalışması gerekiyor.

Kumru 3. bölümde Avukat Yağız Bey’in annesine bakıcılık yapacak. Bu durum Kumru ile Yağız’ın bir araya sık gelmesi ve bir birlerine aşık olması ile sonuçlanacağa benziyor. Kızlarım İçin 3. bölümde şok bir olay daha yaşanır. Yağız’ın kardeşi Egemen spor yaparken bir anda yere yığılır. Egemen’in yere yığılması Egemen’e ne oldu? Egemen hasta mı? Egemen ölecek mi? gibi soruları izleyiciler merak ediyorlar. Egemen dizide kendi başına buyruk yaşayan günün keyfini çıkaran bir karekterdir. Ancak içten delikanlı, hayat dolu bir gençtir. Dizi de Sumru’ya aşık olacaktır. Sumru’ya olan aşkı hastalığını gizlemesine neden olacaktır.

Egemen çok hastadır. Hastalığının ne olduğuna dair bir bilgi yok. Ancak kalp ile ilgili bir sorunu olabilir. Bu durumu herkesten gizler. Çünkü kimseyi bu yüzden üzmek istemez. Dizide ölmeyecek. Ancak hastalığı ile ilgili çok sıkıntılar yaşayacak. Özellikle Sumru’ya aşık olduktan sonra ölmek istemeyecek. Bunun için ne gerekiyorsa yapacak. Dizide Egemen karakterini canlandıran oyuncu Anıl Tetik oyunculuk alanında emin adımlarla ilerliyor. Kızlarım İçin 2. uzun dizi projesi bu yüzden dizide rolü nereye kadar giderse oraya kadar devam edecek. Kendisine başarılar dileriz. Egemen’in hastalığı Beyin Tümörü’dür.

Kızlarım İçin 3. bölümde Çalan Ağlamak Güzeldir Şarkı Sözleri!

Kızlarım İçin 3. Bölüm Fragmanı!

Etiketler: kızlarım için egemen diziden çıkacak mı kızlarım için egemen neden bayıldı kızlarım için egemen ölecek mi kızlarım için egemene ne oldu kızlarım için egemenin hastalığı ne


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL