Kızlarım İçin Hüma Kim? ( Naz Ar)

Kızlarım İçin Hüma Kim? ( Naz Ar)

Yazar: Emre Kızlarım İçin

Kanal D ekranlarında Süreç Film’in yapıcılığını üstlendiği Kızlarım İçin dizisinin Başrollerinde Fikret Kuşkan, Tuvana Türkay, Sanem Yales, Elifcan Ongurlar, Ahsen Eroğlu, Naz Ar rol alıyor. Dizi özgürlük hayali olan bir babanın kızlarının özgürce yaşaması için vermiş olduğu mücadeleyi anlatıyor. Dizide 5 kız kardeş bulunuyor. Beş kız kardeşin en küçükleri olan Hüma karakteri de merak konusu oldu. Hüma karakterini canladıran oyuncu Naz Ar’dır. Peki Naz Ar kimdir? Tanıyalım..

Kızlarım İçin Hüma Kim? ( Naz Ar)

Naz Ar yaşı küçük olması ve rol aldığı dizilerin azığı nedeniyle kendisi hakkında az bilgiye sahibiz. Ancak oyuncu gelecek vaat eden çocuk oyuncular arasında gösterilmektedir. Oyuncu 2009 yılı İstanbul doğumlu olup eğitimini İlkokul’da sürdürmektedir. Naz Ar, Yay burcu olup, mavi gözlüdür.

[pembetext]Kızlarım İçin Selvan Kimdir? Tıklayınız![/pembetext]

Naz Ar, oyunculuk deneyimini ilk olarak Atv ekranlarında yayınlanan dizi Aile İşi‘nde yaşamıştır. Dizide Ufuk Özkan, Pelin Akil, Gülay Baltacı gibi isimlerle birlikte rol almıştır. Dizide hafızasını kaybetmiş Ece karakterini canlandırmıştır. Oyuncu ayrıca Kanal D ekranlarının fenomen dizisi Arka Sokaklar’da Sevgi karakterini canlandırmıştır.

Naz Ar Kızlarım İçin dizisinde Yaşar’ın kızlarından en küçük olan Hüma karakterini canlandıracaktır. Kendisine bu dizide başarılar diliyoruz. Siz oyuncunun daha önceki projelerini düşündüğünüzde performansını nasıl değerlendiriyorsunuz? Bu konudaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

[pembetext]Kızlarım İçin Kumru Kimdir? Tıklayınız![/pembetext]

Naz Ar Aile İşi Videosu!

Etiketler: kızlarım için hüma gerçek adı kızlarım için hüma kimdir kızlarım için hüma oynadığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL