Kızlarım İçin İzlendi mi? Tuttu mu? Erken Final mi Yapacak? Reyting Sonuçları!

Kızlarım İçin İzlendi mi? Tuttu mu? Erken Final mi Yapacak? Reyting Sonuçları!

Yazar: Emre Kızlarım İçin

Kanal D ekranlarında yayınlanan dizi Kızlarım İçin ilk bölümü ile merak konusu olmuştu. Dizide Yaşar kızları için bir babanın neler yapabileceğini gösterirken kızları ise birlik olmanın insanlara ne gibi güzellikler ve güç kazandığını ortaya koydu. Dizide Fikret Kuşkan, Tuvana Türkay, Sanem Yales, Elifcan Ongurlar, Ahsen Eroğlu, Anıl Tetik, Numan Çakır, Özgün Çoban ve Serdar Özer gibi önemli isimler bulunuyor. Kızlarım için 1. bölümden sonra en çok merak edilen konuların başında dizinin izlenme oranları geliyor. İzlenme oranları dizi yayınlandıktan bir gün sonra açıklanıyor. Peki Kızlarım İçin dizisi reyting sonuçları nasıl oldu? Erken final mi yoksa devam mı? Tüm bu bilgileri ve dizi analizini yazımızda bulabilirsiniz.

Kızlarım İçin İzlendi mi? Tuttu mu? Erken Final mi Yapacak? Reyting Sonuçları!

Kanal D son dönemde peş peşe dizi yayınlamaya devam ediyor. Fakat yayınladığı dizilerle ilgili gün sorunu var galiba. Bir türlü diziyi hangi günde yayınlayacağını belirleyemiyor. Diziler izlenmediğinde ilk bölüm sonrası ya ara veriyor ya gün değiştiriyor. Bunun son örneklerini Hayati ve Diğerleri ile Ver Elini Aşk dizilerinde gördük. Vatanım Sensin ile gün değiştiren Ver Elini Aşk salı gününe alınmıştı. O güne Kızlarım İçin geldi. Ver Elini Aşk’ın ne olacağı belli olmadı. Hayati ve Diğerleri ilk bölümde izlenme oranları iyi gelmediği için ara verildi. Çocuklar Duymasın ara vermişti tekrar aynı gününde devam kararı alındı.

Kanal D’nin dizilerle ilgili bu gün değişiklikleri başımızı dönderdi. Kızlarım İçin dizisi bu dizilerin akıbetinden sonra merak konusu oldu. Dizi eğer istenilen reytingi alamazsa önce gün değiştirip sonra final yapabilir. Dizinin konusu ve kadrosu çok iddialı. Ancak benim düşüncem gün ile ilgili sorun olabilir. Salı günü 3 dizi reytinglerde çok iyi ve birbirleri ile yarışıyor. Kızlarım İçin ilk olarak 5 reyting alamazsa sonraki haftalarda işi zor. Ben 4-5 arasında alacağını tahmin ediyorum.

İzleyici Fox ekranlarında yayınlanan Kadın dizisini merakla bekliyor. Bunu özetlerine gelen izleyici yoğunluğundan anlayabilirisiniz. Star Tv’nin iddialı dizisi Ufak Tefek Cinayetler’de çözülmesi gereken bir cinayet var ve izleyici tek bir saniyesini kaçırmak istemiyor. Atv ekranlarında yayınlanan EDHO reytinglerin lideri durumunda. Kızlarım İçin bu dizilere iyi bir rakip olacak. Bakalım reytingler nasıl gelecek? Şimdiden merak içerisindeyiz. Reyting sonuçları açıklandığında daha detaylı analiz yapacağım.

Kızlarım İçin dizisi reytinglerine geçmeden önce EDHO tüm gruplarda 1. oldu. Ufak Tefek Cinayetler ise 2. olurken KAdın dizisi ortalama 4. oldu. Kızlarım için ise Total ve AB gruplarında 21. olurken, ABC grubunda 20. oldu. Dizi bu sonuçlar ile çok kötü bir performans gösterdi. Dizinin ilk bölümünde rahatsız eden konulardan biri dizide sürekli çalan fon müziğiydi. Dizi konusu ile ve oyuncuları ile gayet iyi bir dizi ancak günü yanlış seçildiğini düşünüyorum. Bu gidişle erken final yapabilir. Önce gün değişikliğine gidebilir. Siz Kızlarım İçin dizisi hakkında ne düşünüyorsunuz?

[mavitext]Kızlarım İçin Oyuncu Kadrosu? Tıklayınız![/mavitext]

Kızlarım İçin Fragmanı!

Etiketler: kızlarım için izlendi mi kızlarım için reyting sonuçları kızlarım için tuttu mu


Yorum yaz