Kızlarım İçin Şelale Kimdir? (Gözde Mukavelat) Pavyon Şarkıcısı

Kızlarım İçin Şelale Kimdir? (Gözde Mukavelat) Pavyon Şarkıcısı

Yazar: Emre Kızlarım İçin

Kanal D ekranlarında Salı günleri yayınlanan dizi Kızlarım İçin kaldığı yerden devam ederken diziye yeni karakterlerde dahil olmaya devam ediyor. Diziye dahil olan karakterlerden bir taneside Gözde Mukavelat’ın canlandırdığı pavyon şarkıcısı oldu. Peki diziye dahil olan Gözde Mukavelat kimdir? Yazımızda.

Kızlarım İçin Şelale Kimdir? (Gözde Mukavelat) Pavyon Şarkıcısı

Gözde Mukavelat, 1977 yılında Kocaeli ilinde dünyaya geldi. 1.68 boyunda 54 kg ağırlığındaki oyuncu mavi gözlü ve başak burcudur. Dans eğitimleri alan oyuncu önlisans mezunudur. Gözde Mukavelat oyuncu olabilmek için oyunculuk eğitimleri almış ve bu yolda başarı sağlamıştır. Şarkı söylemeyi seven oyuncu İz isimli single çıkarmış ve klip çekmiştir. İzleyici ve dinleyiciden olumlu eleştiriler almıştır. Kamera karşısına ilk olarak Avrupa Yakası adlı dizide geçmiştir.

Gözde Mukavelat, Arka Sıradakiler adlı dizi ile daha tanınmıştır. Dizide Büşra karakteri ile beğeni toplamış ve bir çok yapımcı ve yönetmenin ilgisini çekmiştir. Dizi gittiği bir okulda değişimi sağlamaya çalışan Kemal öğretmenin ve öğrencilerin mücadelesini anlatıyordu. Dizide Bülent Emin Yarar, Sinem Öztürk, Fırat Çöloğlu gibi isimler rol almıştır. 2006 yılında Doktorlar dizisi ile izleyicinin karşısında olan Gözde Mukavelat, dizide Deniz karakterini canlandırmıştır. Dizi bir hastanede doktorları başına gelen olayları ve birbiri ile olan ilişkileri anlatıyordu. Dizide Kutsi, Yağmur Atacan, Bekir Aksoy, Melike Güner gibi isimler yer alıyor.

[mavitext]Beni Bırakma Dizisi Yeni Günlük Dizi Oyuncu Kadrosu? Tıklayınız![/mavitext]

Oyuncu 2009 yılında Unutulmaz adlı dizide Nisa karakterini canlandırmıştır. Dizide Özlem Yılmaz, Serhan Yavaş, Buğra Gülsoy, Melda Öztufan gibi isimler rol almıştır. Oyuncu 2013 yılında ise Küçük Gelin dizisinde Melek karakterini canlandırmıştır. Oyuncu 2015 yılında Acil Aşk Aranıyor adlı dizide rol almıştır. Dizide Serhat Teoman, Duygu Yetiş, Rojda Demirer, Tamer Traşoğlu gibi isimler yer almıştır. Oyuncu Çılgın Kanal, Emret Komutanım- Şah Mat- 2016, Yalancı Yarim gibi projelerde de yer almıştır. Oyuncuya yeni projesi olan Kızlarım İçin’de başarılar dileriz.

[pembetext]Hıçkırık Kanal D’nin Günlük Dizisi Oyuncu Kadrosu? Tıklayınız![/pembetext]

Gözde Mukavelat İz Videosu!

Etiketler: kızlarım için payvon şarkıcısı kim kızlarım için şelale gerçek adı kızlarım için şelale oynadığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL