Kızlarım İçin Selvan Kimdir? (Sanem Yeles)

Kızlarım İçin Selvan Kimdir? (Sanem Yeles)

Yazar: Emre Kızlarım İçin

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan dizi Kızlarım İçin merakla beklenirken dizinin ilk fragmanı yayınlandı. Üst üste dizilerin yayına girdiği şu zamanlarda Kızlarım İçin dizisinin kadrosunda usta isimler bulunuyor. Fikret Kuşkan, Tuvana Türkay, Hande Eroğlu gibi isimlerin yer aldığı dizide 5 kardeşin en büyüğü ve evli olan Selvan karakteri merak konusu oldu. Selvan karakterini canlandıran oyuncu Sanem Yeles kimdir? Tanıyalım..

Kızlarım İçin Selvan (Sanem Yeles) Kimdir?

1988 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu aslen Eskişehirli’dir. 1.67 boyunda 52 kg ağırlığındaki oyuncu, başak burcu ve yeşil gözlüdür. Oyuncu Odunpazarı Belediye Gösteri ve Sahne Sanatları Tiyatro Bölümü ve Venüs Dans Okulu Latin Dansları eğitimi almıştır. Oyuncu kalbinin dolu olduğunu ve uzun zamandır hayatında biri olduğunu söylüyor. Kalbinin sultanı olmasa tüm bu işlerin altından nasıl kalkacağını bilemediğini söylüyor.

[pembetext]Kızlarım İçin Suna Kimdir? Tıklayınız![/pembetext]

Sanem Yeles oyunculuktan önce çeşitli mesleklerde çalışmıştır. Garsonluk, Yabancı Dil Öğretmenliği, halkla ilişkiler gibi mesleklerde çalışmıştır. Eskişehir’de Şehir Tiyatro’larında oyuncu olarak çalışmıştır. Oyuncu oyunculuk alanında ise ilk olarak 2011 yılında Mor Menekşeler dizisinde Firdevs karakterini canlandırmıştır. Dizide Umut Kurt, Sarp Levendoğlu, Zafer Algöz, Ömür Arpacı gibi isimlerler birlikte rol almıştır. Mor Menekşeler dizisinden sonra 2-3 sene dizilerde oynamak için seçmelere katıldığı ve zorlu bir süreçten geçtiğini belirtiyor.

Oyuncu ikinci projesini ise Kiralık Aşk dizisinde Nihan karakterini canlandırarak yapmıştır. Dizide Elçin Sangu, Barış Arduç, Seçkin Özdemir, Onur Büyüktopçu gibi isimlerle birlikte rol almıştır. Kiralık Aşk dizisi oyuncunun tanınmasını sağlamıştır. Oyuncu bundan sonraki hayalinin huzur olduğunu söylüyor. İnsanın 5 yıl sonra nerede olacağını bilemediğini imkanı oldukça oyunculuğa devam etmek istediği belirten oyuncu önceliğinin huzur olduğunu söylemiştir.

[pembetext]Kızlarım İçin Oyuncu Kadrosu! Tıklayınız![/pembetext]

Sanem Yales Videosu!

Etiketler: kızlarım için selvan gerçek adı kızlarım için selvan kimdir kızlarım için selvan oynadığı diziler kızlarım için selvan sevgilisi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL