Kızlarım İçin Sumru Ölecek mi? Öldü mü? Diziden Çıktı mı?

Kızlarım İçin Sumru Ölecek mi? Öldü mü? Diziden Çıktı mı?

Yazar: Emre Kızlarım İçin

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Kızlarım İçin 2. bölümü ile devam ederken dizide Yaşar’ın kızlarından Sumru annesinin ölümüne neden olduğu ve babasının suçu üzerine alması sonucunda büyük bir travma yaşar ve evi terk ederek sahilde kendini derin sulara bırakır. İzleyici merak içinde bırakan gelişme Sumru’nun ölüp ölmeyeceği ve diziden çıkıp çıkmayacağıdır. Tüm bilgiler yazımızda..

Kızlarım İçin Sumru Ölecek mi? Öldü mü? Diziden Çıktı mı?

Kanal D ekranlarının yeni dizisi Kızlarım İçin ilk hafta aldığı kötü reyting sonuçlarına rağmen 2. bölümde büyük bir yükselişe geçer. Bu yükselişte oyuncuların performası önemli rol oynadı. Dizinin 2. bölümünde babası hapse giren kızlar çok üzgündür. Ne yapacaklarını bilemezler. Bunlardan biriside Sumru’dur. Sumru annesi ile kavga ettiği sırada eline aldığı kürek ile annesinin ölümüne neden olmuş bu olaya şahit olan babası ise suçu üzerine almıştır.

Sumru psikolojisi bozulmuş durumda ne yapacağını bilemezken annesinin dostu Zübeyir eve gelir ve Sumru’ya elinde poşetlerle gelir. Sumru Zübeyir’i görünce ne yapacağını bilemez ve ona bağırarak her şeyi söyleyeceğini ve babasını kurtaracağını söyler. Zübeyir ise böyle bir şey yapamazsın. Senin anneni öldürdüğünü ve babanın suçu üzerine aldığını biliyorum der. Sumru ne yapacağın bilemez ve susmak zorunda kalır. Sumru evde Hüma ile beraberken Hüma’ya veda eder ve evi terk eder. Hüma ise ablalarına Sumru’nun evi terk ettiğini ve nereye gittiğini bilmediğini söyler.

Sumru sahil kenarına gelmiş ve burada intihar girişiminde bulunacaktır. Bu sırada Sumru’yu görecek uzaklıkta ablası Kumru gelir ve Sumru’ya bağırır. Sumru ablasını fark eder ve kendini denizin derin sularına bırakır. Kumru Sumru’nun kendini attığını gördüğünde koşarak Sumru’nun bulunduğu yere gider fakat Sumru kendini denize çoktan etmıştır. Sumru ölecek mi? Diziden neden ayrıldı gibi sorular izleyicilerin aklına gelir. Ancak Sumru diziden ayrılmayacak. Sumru ölmeyecek. Ablası Kumru Sumru’yu kurtaracak ve hastaneye yetiştirecek. Sumru için yeni bir hayat başlayacak.

[pembetext]Kızlarım İçin Sumru Kimdir? Tıklayınız![/pembetext]

Kızlarım İçin Sumru İntihar Videosu!

Etiketler: kızlarım için sumru diziden çıktı mı kızlarım için sumru neden intihar etti kızlarım için sumru öldü mü kızlarım için sumru ölecek mi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL