Kızlarım İçin Suna Kimdir? ( Ahsen Eroğlu)

Kızlarım İçin Suna Kimdir? ( Ahsen Eroğlu)

Yazar: Emre Kızlarım İçin

Kanal D ekranlarında Süreç Film’in üstlendiği dizi Kızlarım İçin dizi ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Dizi bir babanın kızları için yaptıklarını ve onlara kendi hayatlarını yaşamaları için verdiği mücadeleyi anlatıyor. Dizide 5 kardeşten biri olan Suna karakteri de merak konusu oldu. Suna karakterini Ahsen Eroğlu canlandırıyor. Ahsen Eroğlu kimdir? Tanıyalım..

Kızlarım İçin Suna (Ahsen Eroğlu) Kimdir?

Ahsen Eroğlu 1993 yılında Çorlu ilçesinde dünyaya geldi. Eğitimini Ege Üniversitesi Beden Eğitimi Yüksek Okulu‘nda tamamladı. 1.71 boyunda 55 kg ağırlığındaki oyuncu İkizler burcudur. Oyuncu kahverengi gözlere sahiptir. Eroğlu oyunculuk eğitimleri almış ve hayalini gerçekleştirme yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Eroğlu, çoğu oyuncu gibi ilk olarak reklam filmlerinde boy göstermiştir. Yedigün ve Tadım reklam filmlerinde rol almış ve ilerisi için umut vermiştir. İlk olarak 2015 yılında Bir Modern Habil Kabil Hikayesi dizisinde rol almıştır. Dizide Gürkan Günal, Merve Çeltek ve Sercan Dede karakterlerini canlandırmıştır. İlk projesi ona başka kapılar aralayacak ve şöhret basamaklarını emin adımlarla tırmanmasını sağlayacaktır.

Eroğlu’nun 2. projesi ise Muhteşem Yüzyıl oldu. 2015 yılında Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde Meleki Hatun karakterini canlandıran oyuncu adeta bir başrol gibi oynamıştı. Tüm bu projeler oyuncuyu aranan isim yapmıştı. Futbolda bir deyim vardır. Oynadıkça açılırsın diye. Bu deyim oyunculuğunu ilerletmek manasına geliyor. Eroğlu’da adeta bu deyimin içinde hayat buluyordu. Rol aldıkça oyunculuğunu da geliştiyordu. Muhteşem Yüzyılda dizisinde Mehmet Günsür, Nurgül Yeşilçay, Aslı Tandoğan, Metin Akdülger ile birlikte rol aldı.

[mavitext]Kızlarım İçin Oyuncu Kadrosu? Tıklayınız![/mavitext]

Ahsen Eroğlu durmak bilmiyor her dizide rol almaya başlamıştı. Rol aldığı dizilerin izlenme oranları yüksek diziler olması Eroğlu’nun daha geniş kitlelerce tanınmasını da sağlıyordu. Bu dizilerden biri de Star Tv ekranlarında uzun süre ekranlarda kalan dizi 2016 yılında yayınlanan Anne dizisiydi. Bu dizide Vahide Gördüm, Cansu Dere, Gonca Vuslateri gibi önemli ismlerle bilikte rol aldı. Kızlarım İçin projesi oyuncunun 4. projesidir. Oyuncuya dizide canlandıracağı Suna karakteri için başarılar diliyoruz. Umarım izleyici Suna karakterini çok sever.

Ahsen Eroğlu Videosu!

Etiketler: kızlarım için suna gerçek adı kızlarım için suna kim kızlarım için suna kimdir kızlarım için suna rol aldığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL