Kızlarım İçin Tayfun Kimdir? ( Hakan Yufkacıgil)

Kızlarım İçin Tayfun Kimdir? ( Hakan Yufkacıgil)

Yazar: Emre Kızlarım İçin

Kanal D ekranlarında Salı günü yayınlanacak olan dizi Kızlarım İçin oyuncu kadrosu netleşti. Daha önce belli olan oyuncuların karakterleri de belli oldu. bu karakterlerden bir tanesi de Tayfun oldu. Tayfun 40 yaşlarında Karadenizli zengin bir iş adamıdır. Ama işelerini hep kendi yönetemi ile halletmektedir. Ne zaman nasıl tepki vereceği belli değildir. Bu yüzden fazlası ile korkutucudur. Sumru için yapamayacağı şey yoktur. Sumru’nun Egemen’e aşık olduğunu öğrendiğinde bile Sumru’dan vazgeçemez. Ne pahasına olursa olsun ona sahip olacaktır. Dizide Tayfun karakterini canlandıran oyuncu Hakan Yufgacıgil’i tanıyalım..

Kızlarım İçin Tayfun Kimdir? ( Hakan Yufkacıgil)

1980 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Bursa Devlet Tiyatrosu’nda kursiyer olarak çalışırken İbrahim Şahin’in tavsiyesi ile ve teşviki ile konservatuvar sınavlarına girer. İstanbul Üniversitesi Devlet Tiyatrosu’nu kazanır. 180 boyunda 75 kg ağırlığındadır. Oğlak burcudur.

Oyuncu 2010 yılında Şener Şen’in rol aldığı Av Mevsimi filminde oynadı. Özer Kızıltan’ın yönettiği Beni Unutma adlı sinema filminde rol aldı. Yakın arkadaşları ile birlikte Tiyatro Oyun Kumbarası’nı kurdu. Oyuncu TRT 1 ekranlarında yayınlanan dizi Filinta’da Sansar Selim karakterini canlandırdı. Dizide Serhat Tutumluer, Mehmet Özgür, Onur Tuna, Naz Elmas gibi oyuncularda rol aldı. Oyuncu Son olarak Show Tv ekranlarında yer alan Cesur Yürek dizisinde İskender Tatar karakterini canlandırmıştır.

Hakan Yufkacıgil, 2002 yılında Ekmek Teknesi dizisinde rol almıştır. 2004 yılında Çemberim’de Gül Oya, 2007 yılında Sessiz Fırtına, 2010 yılında Akasya Durağı, 2012 yılında Eve Düşen Yıldırım, 2013 yılında Uzun Yol, 2014 yılında Gece ve Yasak projelerinde yer almıştır. Oyuncu 2013 yılında 50. Uluslararası Altın Portakal Film Festivali’nde Uzun Yol Filmi ile En İyi Erkek Oyuncu Ödülü’nü almıştır.

[pembetext]Kızlarım İçin Ayten Kimdir? tıklayınız![/pembetext]

Hakan Yufkacıgil Videosu!

Etiketler: kızlarım için tayfun gerçek adı kızlarım için tayfun kimdir


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL