Kızlarım İçin Zubeyr Kimdir? (Numan Çakır)

Kızlarım İçin Zubeyr Kimdir? (Numan Çakır)

Yazar: Emre Kızlarım İçin

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan dizi Kızlarım İçin tüm heyecanı ile beklenirken dizide rol alacak karakterlerde belli oldu. Dizide Zubeyr karakterini canlandıracak oyuncu Numan Çakır‘dır. Numan Çakır kimdir? Tanıyalım.

Kızlarım İçin Zubeyr Kimdir? (Numan Çakır)

Numan Çakır 1970 yılında Düzce’de dünyaya geldi. Eğitimini Koç Üniversitesi Uluslar arası İlişkiler bölümünde tamamladı. 1.88 boyunda 73 kg ağırlığındaki oyuncu, kahverengi gözlere siyah saçlara sahiptir. Oyuncu oğlak burcudur. Eskiden profesyonel futbolculuk yapan oyuncu Numan Çakır, oyunculuk eğitimlerinin ardından dizi ve sinema projelerinde rol aldı. Karagümrük Spor Kulübünde 8 yıl futbol oynayan oyuncu tiyatro eğitimlerinin ardından bir kaç tiyatro oyunlarında oynayarak mesleğe giriş yapmıştır.

İlk olarak Üvey Baba dizisinde 2000 senesinde rol aldı. Şemsi İnkaya, Betül Aşçıoğlu ile birlikte rol aldı. Bu dizide Tarık karakterini canlandırdı. 2002 yılında En Son Babalar Duyar dizisinde rol aldı. Bu dizide Mahmut karakterini canlandıran oyuncu Ayşegül Atik, Ali Erkazan ile birlikte rol aldı. 2004 yılında ise konuk oyuncu olarak Aliye dizisinde rol aldı. Oyuncu Arka Sokaklar dizisinde 2 sezon Fevzi karakterini canlandırdı. 2006 yılında ise Hacı dizisinde rol alan oyuncu Tuncel Kurtiz, Aytaç Arman, Fikret Kuşkan ile birlikte rol aldı.

Numan Çakır, Benim Annem Oldu, Mülteci, Bilinmeyen Yaşın Yorgunu gibi sinema filmlerinde rol alarak sinema dünyasında da adından söz ettirdi. 2010 yılında Ustalar, Alimler ve Sultanlar filminde rol aldı. Bu filmde 2. Beyazıt’ı canlandırdı. Oyuncu 2015 yılında Muhteşem Yüzyıl dizisinde Selman karakterini canlandırdı.

[mavitext]Kızlarım İçin Nerede Çekiliyor? Tıklayınız![/mavitext]

Numan Çakır, Muhteşem Yüzyıl Kösem‘den sonra Mor Ufuklar Film’inde rol alan oyuncu, dizide Şerafettin Kaya, Dilek Serbest, Ece Özdikici ile birlikte rol aldı. Çakır Show Tv ekranlarında yayınlanan dizi Arkadaşlar İyidir dizisinde Hayri karakterini canlandırmıştır. Dizide Emre Karayel, Aslı Melisa Uzun ile birlikte rol almıştır. Oyuncu Kaledeki Yalnızlık filminde rol aldı.

Numan Çakır Kaledeki Yalnızlık Videosu!

Etiketler: kızlarım için zubeyr gerçek adı kızlarım için zubeyr kimdir kızlarım için zubeyr oynadığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL