Klavye Delikanlıları 7 Kasım Neden Yok? Final mi Yapıyor? Gün mü Değiştirdi? Ne Zaman Başlayacak?

Klavye Delikanlıları 7 Kasım Neden Yok? Final mi Yapıyor? Gün mü Değiştirdi? Ne Zaman Başlayacak?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Show Tv ekranlarında yayınlanan dizi Klavye Delikanlıları’dan sevenlerine üzücü haber geldi. Daha önce Yüz Yüze dizisini yayından kaldıran ve 1 ay ara veren Show Tv aynı politikayı Klavye Delikanlıları için mi yapacak? Dizi gün mü Değiştirdi yoksa bitti mi? Ne zaman başlayacak? Tüm bu sorular yanıtını yazımızda..

Klavye Delikanlıları 7 Kasım Neden Yok?

Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği, genel yönetmenliğini Murat Şeker’in, yönetmenliğini Yahya Samancı’nın yaptığı, senaryosunu Murat Şeker ve Ali Tanrıverdi’nin yazdığı, kadrosundaRasim Öztekin, Kaan Yıldırım, Vildan Atasever, Uraz Kaygılaroğlu, Ali Barkın, Selen Seyven, Seray Sever, Gül Onat, Sinan Çalışkanoğlu gibi isimlerin yer aldığı dizi kanalın yayın akışından çıkarıldı.

Klavye Delikanlıları’nın Yüz Yüze dizisi gibi ara mı vereceği yoksa gün mü değiştireceği belli olmadı. Kanal yetkilileri düşük seyreden reytingler sonucu final kararı da alabilir. Hali hazırda Show Tv’nin yeni dizi çalışmaları da devam ediyor. Bu dizilere yer açma açısında dizi bitebilir. İlerleyen günlerde dizinin akıbeti hakkında bilgi verilecektir.

Son dakika gelen haberler dizinin Pazar günü yeni bölümü ile ekranlara geleceği. Bakalım dizi Savaşçı’nın liderliğindeki Pazar günü nasıl bir reyting alacak.

Siz Klavye Delikanlılarının yayın akışından kaldırılmasını nasıl değerlendiriyorsunuz? Dizi final yapmalı mı yoksa gün değiştirip yoluna devam kararı mı almalı? Düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Klavye Delikanlıları 6. Bölüm Fragmanı!

Etiketler: kalvye delikanlıları final mi yaptı kalvye delikanlıları ne zaman başlayacak kalvye delikanlıları yayından mı kaldırıldı klavye delikanlıları 7 kasım neden yok


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL