Klavye Delikanlıları Bayram ( Ali Barkın) Kimdir?

Klavye Delikanlıları Bayram ( Ali Barkın) Kimdir?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Show Tv ekranlarının eğlenceli komedi dizisi Klavye Delikanlıları cebinde 3 kuruş parası olmayan delikanlıların teknoloji ile araları çok iyidir. Bu yeteneklerini zengin ama kötü insanları dolandırmakta kullanırlar. Dizi konusu ve müzikleri ile seyircinin ilgisini ilk bölümden itibaren çeker. Dizi de oynayan karakterlerde merak konusudur. Bu karakterin başında da Bayram karakteri geliyor.

Klavye Delikanlıları Bayram ( Ali Barkın) Kimdir?

Dizi de Bayram karakteri doğduğu günden itibariyle baba ve anne baskısıyla yaşamış asosyal bir karakterdir. İnsanların arasında ne konuşacağını bilmeyen küfrü bile bilgisayardan yapan bir karakterdir. Dizide Bayram karakterini canlandıran oyuncu 1985 yılında Ankara’da dünyaya geldi.

1.74 boyunda ve 76 kg ağırlığındaki oyuncu Orta Doğu Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği mezunudur. Kanada’ya giderek tiyatro ve televizyon eğitimi aldı. Tiyatro oyunlarından sonra Kanada da çektiği Dilhamna filmi ilk projesidir. Türkiye de ise Deniz Yıldızı isimli dizide rol almıştır. Ayrıca Trt 1 ekranlarında yayınlanan Yeşil Deniz isimli günlük dizide başrol oynamış ve izleyicinin ilgisini çekmiştir.

Ali Bakırcı, Hayat Devam Ediyor, Babalar ve Evlatlar, Eski Hikaye, Tanık, Kırımlı, 91.1 gibi önemli projelerde yer almıştır. Ali Barkı’nın Klavye Delikanlıları dizisindeki rolü izleyici tarafından çok sevilmiş ve takdir toplamıştır. Bizlerde kendisine başarılar diliyoruz.

Ali Barkın Video!

Sizler Ali Barkın’ın oyunculuğu hakkında ne düşünüyorsunuz? Klavye Delikanlıları dizisinde göstermiş olduğu performansı beğeniyor musunuz? Bu konudaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilir misiniz?

Etiketler: kalvye delikanlıları bayram kimdir klavye delikanlıları bayram gerçek adı klavye delikanlıları bayram oynadığı diziler


Yorumlar

  • MelekAziz

    Ali Barkın'ı Bayram karakteriyle ilk defa bu dizide gördüm ve bu role gerçekten çok güzel hayat vermiş ? Ayrıca Ali Barkın'ı çok sevdiğim Enes Batur'a sesi ve yüz tipi olarak çok benzetiyorum.???

Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL