Klavye Delikanlıları Cansu Kimdir? (Eylül Su Sapan) Hiko Dayının Hacker Kızı!

Klavye Delikanlıları Cansu Kimdir? (Eylül Su Sapan) Hiko Dayının Hacker Kızı!

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Show Tv ekranlarının komedi ve aksiyon dizisi Klavye Delikanlıları gün değişikliği ardından Pazar günü yeni bölümü ile ekranlara geliyor. Klavye Delikanlıları’nın sadece günü değişmedi. Diziye kadro desteği de geldi. Hiko Dayı’nın hacker kızı diziye dahil oluyor. Dizide Hiko Dayı’nın hacker kızını canlandıran oyuncu Eylül Su Sapan’dır. Eylül Su Sapan’ı tanıyalım.

Klavye Delikanlıları Cansu (Eylül Su Sapan) Kimdir?

Eylül Su Sapan 1993 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. 1.67 boyunda 53 kg ağırlığındaki oyuncu başak burcudur. Oyuncunun son zamanlarda kendisi gibi oyuncu olan Rıza Kocaoğlu ile birlikte olduğu iddia ediliyor. Bu bilginin doğruluğunu teyit edemediğimiz için şu an kesin birlikteler diyemiyoruz.

[pembetext]Klavye Delikanlıları Dizi ve Jenerik Müzikler! Tıklayınız[/pembetext]

Eylül Su Sapan lise eğitiminden sonra Müjdat Gezen Eğitim Merkezinde oyunculuk eğitimi aldı. Oyunculuk eğitimini tamamladıktan sonra kamera karşısına ilk kez Pis Yedili dizisi ile çıktı. Bu dizide Melis karakterini canlandırmıştır. Dizi, okullarının yanması ile birlikte başka bir okula nakil olan 7 yakın dostun hikayesini anlatıyor. Dizinin başrollerinde Kadir Doğulu, Eda Ece, Hazal Şenel ve ÖzgeÖzberk gibi isimler yer alıyor.

Oyuncu sonrasında Ammar: Cin Tarikatı isimli filmde Canan karakterini canlandırmıştır. Film eğlenmek için bir araya gelen arkadaşların bir gece başından geçen korkunç olayları anlatıyor. Filmde Duygu Paracıkoğlu, Ozan Akbaba, Burak Sarımola gibi isimler yer alıyor. Eylül Su Sapan 2015 yılında yayınlanan dizi Beş Kardeş dizisinde Nazlı karakterini canlandırmıştır. Dizinin başrollerinde Serkan Keskin, Nihal Yalçın, Nadir Sarıbacak, Tansu Biçer gibi isimler yer alıyor. Dizi 5 kardeşin başından geçen trajı komik durumları anlatıyor.

Eylül Su Sapan Ammar Cin Tarikatı Filmi Videosu!

Etiketler: kalvye delikanlıları cansu gerçek adı klavye delikanlıları cansu kimdir klavye delikanlıları cansu oynadığı diziler klavye delikanlıları hiko dayının hacker kızı klavye delikanlıları hiko dayının kızı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL