Klavye Delikanlıları Seyran Kimdir? Gerçekteki Adı? Yaşı?

Klavye Delikanlıları Seyran Kimdir? Gerçekteki Adı? Yaşı?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Show Tv ekranlarında ilgi ile izlenen dizisi Klavye Delikanlıları bir kaç delikanlının kısa yoldan zengin olma hayalleri ve sanal korsancılık işine girmeleri ile başlarına aldıkları dertleri anlatıyor. Dizide oynayan oyuncularda merak konusu oldu. Seyran karakterini canlandıran oyuncu izleyicinin ilgisini çekti.

Klavye Delikanlıları Seyran (Vildan Atasever) Kimdir?

1981 yılı Bursa doğumludur. Küçük yaşlardan itibaren oyunculuğa merak saran Vildan Atasever ilk olarak tiyatro ile işe başlamıştır. Kurtlar Vadisi dizisinde Nazlı Bekiroğlu karakterini canlandırmıştır.

En büyük tanınırlığını ise Kadın İsterse dizisinde Hülya Avşar ile yakalamıştır. Bu filmde Hülya Avşar’ın kızı Buket karakterini canlandırmıştır. İlk Sinema filmini ise İki Genç Kız filmi ile oynamıştır. Bu film ile birlikte en iyi kadın oyuncu ünvanı almıştır. Bıçak Sırtı ve Gece Sesleri isimli dizilerde de rol almıştır.

1.62 cm boyunda 52 kg ağırlığındaki oyuncu 2 defa evlenip boşanmıştır. Açık Yeşil göz rengine sahip oyuncu Aslan Burcu özelliklerine sahiptir. Kendisine oyunculuk hayatında başarılar diliyoruz.

Vildan Atasever Videosu!

Etiketler: klavye delikanlıları seyran kimdir klavye delikanlıları seyran oynadığı diziler klavye delikanlıları seyran yaşı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL