Kocam Yaparsa Yarışması Formatı Nasıl? Ödül Ne Kadar? Tanıtım Fragmanı?

Tv ekranlarına yepyeni bir soluk katmaya hazırlanan Kocam Yaparsa isimli yarışma programı yakında izleyici ile buluşacak. Bir aksilik olmazsa Kocam Yaparsa isimli yemek yarışması Star tv de ekranlara gelecek. Yemek yarışması programanın orijinal ismi ise My Wife Rules olarak bilinmektedir. Peki gelelim yarışmanın formatı nasıl olacak sorusuna. Yazımızın devamında Kocam Yaparsa yarışmasının formatını sizlere sunuyoruz.

Fransa’ dan uyarlama yapılacak olan Kocam Yaparsa yarışması Star tv nin akşam kuşağı arayışına son verecek gibi duruyor.Star tv nin sevilen dizisi Beni Affet’in final yapmasının ardından kanal program arayışına girdi. Akşam kuşağı formatı genelde yemek yarışması programlarından oluştuğu için Star tv de diğer kanallara rakip olma kararı aldı. Kocam Yaparsa yarışmasının hazırlıklarına hız veren kanal akşam kuşağında bomba etkisi yaşatmayı planlıyor.

Kocam Yaparsa yarışmasının formatı ise şu şekilde: eşler takım olarak, birlikte oldukça eğlenceli ve enerjik vakit geçirebilecek. Öncesinde şefler kadınlara yemeği anlatacak ve tarifleri eşlerine telefonla anlatmaları istenecek. Erkeklerde eşlerinden telefonla aldıkları tarifleri en başarılı şekilde yapmaya çalışacak. Kadınlar eşlerine o yemek ile ilgili bildiklerini anlatacak, tüyolar verecek.

Kocam Yaparsa yarışmasının en zor kuralı ise erkeklerin bu yemekleri yaparken gözleri kapalı olacak olmasıdır. Yarışmanın puanlamasını eşlerine yemek tarif eden kadınlar yapacaktır. Kocam Yaparsa yatışma programının ödülünü günceldiziprogram farkıyla sizlere bildiriyoruz.

Kocam Yaparsa Yarışması Nasıl Başvurulur, Başvuru Formu ve Telefonları

Ekranlara yeni bir nefes getirecek olan Kocam Yaparsa yarışmasının ödülü ise tam 25 bin TL olarak düşünülmekte. Program henüz kurgu aşamasıda olduğu için formatta, ödülde değişiklikler yapılması da söz konusu. Bilgiler netleşir netleşmez buradan sizlere bildireceğiz. Yarışmaya katılım için başvuru formu ve iletişim bilgilerine BURADAKİ yazımızdan ulaşabilirsiniz. Sizce Kocam Yaparsa yarışmasının izlenme durumu nasıl olur?  Kocam Yaparsa yarışması tutar mı? Yorum bölümünden bizlere düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

Kocam Yaparsa Yarışması Formatı Nasıl? Ödül Ne Kadar? Tanıtım Fragmanı? (1 Yorum)

  1. 40 yıllık ev hanımları gözleri kapalı yemek yapamazken arada sırada yemek yapan beyler gözleri kapalı nasıl yemek yapabilir ki