Kocam Yaparsa Yarışması Nasıl Başvurulur, Başvuru Formu ve Telefonları

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Starv Tv’den yeni bir yarışma geliyor. Yemek programlarının revaşta olduğu şu dönemde bir atakta Star TV’den geldi. Kanal Fransa’da yayınlanan ve severek izlenen “Chéri(e), c’est moi le chef” in Türkiye uyarlamasını ekranlara getirecek. Peki yarışmaya nasıl başvuru yapılacak, başvuru formu, iletişim bilgileri yazımızın devamında.

Fransa’dan uyarlanan Kocam Yaparsa yarışması Esat Özata’nın sunumu ile ekranlara gelecek olan Kocam Yaparsa’nın Fransa versiyonunun tanımını yazımızın devamında izleyebilirsiniz. Biraz yarışmanın formatından bahsedelim.

Yarışmaya eşler beraber katılacak. Ancak bir farkla. Mutfakta erkekler yer alacak. Yapılacak yemeği uzman bir erkeklerin eşlerine anlatacak. Erkekler ise mutfakta yer alacak ve kulaklık vasıtasıyla eşlerinin yönlendirmesi ise verilen yemeği yapmaya çalışacaklar. Peki puanlama nasıl olacak. Puanlama formatı eşler gözleri kapalı bir şekilde kocaların yaptığı yemekleri tatmaya başlayacak ve lezzetlerine göre puan verecekler.

Yani kendi kocasına yaptığı yemeğe düşük puan verme ihtimali de var. Burası Gelinim Mutfakta’nın puanlama sistemine benziyor ancak burada yemeğin tadına bakarken gözler kapalı olmalıdır. Program eğlenceli ve bol kahkahalı bir seyir keyfi sunarken farklı yemek tariflerini de ekranlara getirmiş olacak. Peki yarışmaya nasıl başvurulacak?

 

Yarışmaya başvurmak için başvuru formunun doldurulması gerekecek. Star TV’nin resmi internet sitesinden Kocam Yaparsa sekmesinden başvuru formuna ulaşılabilir. Oradaki bilgilerin eksiksiz bir şekilde doldurulması gerekmektedir. Şuan için format hazırlık aşamasında olduğu için başvuru bilgileri net değildir. Detaylar belli olduğunda yazımıza eklenecektir. Takipte kalın…

 

Etiketler: kocam yaparsa başvuru formu kocam yaparsa iletişim bilgileri kocam yaparsa nasıl başvurulur


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL