Kocaman Ailem Ahmet Kim? Gerçek Adı, Yaşı

Kocaman Ailem dizisi 31 mayıs itibariyle ekran macerasına merhaba dedi. Dizinin ilk bölümünde karakterlere ve konuya hakim olduk. Dizide farklı tavırları ve hareketleriyle dikkat çeken Ahmet kim sorusu izleyenler tarafından araştırıldı. Kocaman Ailem Ahmet kim?

Ahmet annesiyle birlikte yaşayan zeki akıllı ve annesinin direktifleriyle hareket eden biridir. Annesi ne kadar üstüne düşüyor, ne kadar seviyorsa, Ahmet de annesine aynı  duygularla bağlıdır.

Annesine olan duygularını gösteremiyordur çünkü duygusal zekası biraz düşüktür. Ama Allah duygusal kısımdan aldıklarını analitik ve matematiksel kısma vermiş olsa gerek ki;  Ahmet tam bir dehadır.  Sırası geldiğinde konuşur  ama öz konuşur. Titiz, düzenli , sorgulayıcı ve araştıran biridir. Tam bir ana kuzusudur, öyle ki annesinden rıza almadan su bile içeme evden adım atamaz.  Sonuçta ona göre her şeyin en iyisini annesi biliyordur.

Cihan Kurtaran, 1985’te İstanbul’ da dünyaya gelmiştir. Üç çocuklu bir ailenin en küçük çocuğudur. Çok küçük yaşlardan itibaren müzikle uğraşmaya başlamış ve on yaşından beri bağlama çalmaktadır. Oyunculuk kariyerinin yanı sıra bağlama, cura, cümbüş, gitar ve ud gibi enstrümanları  başarıyla çalmaktadır.

İstanbul Şehir Tiyatroları haricinde, “Apartopar” isimli müzik grubunda hem solist hem de müzisyenlik yaparak sahne çalışmalarına devam eden Cihan Kurtaran, aynı zamanda, “Vokaliz” isimli müzik grubunun da üyesidir.

Kocaman Ailem dizisinde Ahmet karakterine hayat veren oyuncu farklı kişiliğiyle dikkat çekiyor.