Kocaman Ailem Berrak Kim? Gerçek Adı? Oynadığı Diziler?

Kocaman Ailem Berrak Kim? Gerçek Adı? Oynadığı Diziler?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Atv Kanal’ın da Mia Yapımın üstlendiği Kocaman Ailem Komedi dizisi ile ekrana geliyor. Senaryosu Nuray Uslu, Şeyda Delibaş, Aylin Eren, Nergiz Herdem İnce’ye ait,  Yönetmenliğini Hakan İnan’ın üstlendiği dizide kadro tamamlandı. Geniş ve güçlü kadroya sahip olan dizi samimi içten sıcacık günümüz aile dizisi ile izleyici ile buluşuyor.

Kocaman Ailem Berrak Kim?

Sıcacık hikayesi ile gönlümüze taht kuracak Kocama Ailem, kadrosu ile henüz başlamadan beğenileri toparladı. Buse Arslan Akdeniz “Berrak” karakteri ile diziye dahil olmuştur. Hulusi’nin bilinmeyen asabi polis kızına hayat verecektir.

Kocaman Ailem Buse Arslan Akdeniz Kim?

Oyuncu 29 Aralık 1992 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir. Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi  Tiyatro Bölümünde Eğitimini tamamlamıştır. Güzel oyuncu eğitimini devam ettirirken oyunculuğa adım atmıştır. Beykent Üniversitesini bitirdikten sonra Kadir Has Üniversitesi’nde oyunculuk üzerine Master  yapmıştır. Oyunculukta ilk deneyimini Akasya Durağı dizisinde yaşamıştır.  Aşk Yalanı Sever, Bizim Okul,Kocamın Ailesi, Benim Hala Umudum Var, Yalan Dünya, Avrupa Avrupa, Kertenkele Yeniden Doğuş  ve Ateşböceği dizilerinde yer almıştır.

Kocaman Ailem dizisinde erkeklere güveni olmayan aşka ve sevgiye inanmayan sert mizaçlı ama bir o kadar da güzel bir kıza hayat verecek. Dizinin keyifle izlenmesinde önemli katkısı bulunan Kocaman Ailem Berrak karakteri  izleyenlerin ilgisini çekecek.

Sizler Kocaman Ailem dizisi Berrak karakterine hayat veren Buse Arslan’ın performansını nasıl buldunuz?

 

Etiketler: kocaman ailem berrak kimdir kocaman ailem berrakın gerçek adı ne


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL