Kocaman Ailem Demir Kim? Gerçek Adı, Yaşı, Kariyeri

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Aksel Bonfil’in hayat verdiği Kocaman Ailem dizisi Demir kim? Komedi türünde yeni dizinin temelleri atıldı. Kocaman Ailem dizisi başrollerinde  Levent Ülgen, Emre Karayel, Aksel Bonfil ve Çağla Demir birlikte rol alıyor. Dizide hem karizmatik tavırları hem de renkli kişiliğiyle dikkat çeken Demir kim? Kocaman Ailem dizinin en önemli karakterlerinden Demir hakkında tüm merak edilenler haberimin devamında…

Kocaman Ailem dizisi Demir karakterine hayat veren oyuncuyu tanımadan önce dizinin genel konusunu ve Demir karakterinin konunun neresinde olduğunu hatırlayalım. Hulusi Kayseri’den yıllar önce gelmiş ve İstanbul’da pastırma ve sucuk fabrikası kurarak ülkenin sayılı zenginlerinden biri olmuştur.

Bir gün hiç ummadığı bir anda geçirdiği kaza sonucunda ölümle burun buruna gelen Hulusi, kendisinin geçmişiyle yüzleşirken buluyor. Bunların başına neden geldiğini düşünen Hulusi bunun sebebi olarak geçmişte kalplerini kırdığı üç kadını hatırlıyor. Ve onlardan helallik alabilmek için oğlu gibi sevdiği sağ kolu Demir’den yardım istiyor. Demir karakteri bu noktada dizinin kilit ismi oluyor.

Demir kendisine verilen göre yerine getirdiğinde Hulusi’nin bu 3 kadından birer çocuğu olduğunu öğreniyor. Sonrasında hayatı bambaşka bir hal alıyor. İşte dizide sık sık izleyeceğimiz ve göreceğimiz Demir karakteri kim? Kocaman Ailem dizisi Demir kim, gerçek adı hayatı özellikle genç izleyici tarafından oldukça merak edildi ve araştırıldı.

Aksel Bonfil kim? Son olarak Deliha 2 filminde gösterdiği performansla dikkat çeken oyuncu aynı zamanda senaristlik de yapmaktadır.  Genç oyuncu ve yazar Aksel Bonfil, 1989 yılında İzmir’de dünyaya geldi. Adını çok sık duymadığımız oyuncu yazar ve yönetmen Aksel Bonfil Adana Altın Koza Ödülü sahibidir. Genç yaşına rağmen büyük başarılarda imzası olan Aksel Bonfil İstanbul Bilgi Üniversitesi Sinema Televizyon Bölümünde eğitim almıştır.  Tatlı bir tesadüf sonrasında tanıştığı Demet Akbağ’ın üniversite yıllarındayken kendisini araması ile oyunculuk kariyerine adım atmıştır.  Aksel Bonfil ilk kamera karşısına Güven Kıraç ve Demet Akbağ ile birlikte geçme şansı yakalamıştır.

Asıl profesyonel oyunculuk hocasının yönetmen Yılmaz Erdoğan olduğunu belirten Aksel Bonfil, Söz, Aşk Laftan Anlamaz, Seviyor Sevmiyor, Güneşi Beklerken ve Çok Güzel Hareketler Bunlar’ın senaryo yazarlığını da yapmıştır.

Uzun süre ekranlarda kalmayı başarırsa Kocaman Ailem Demir kim sorusu herkes tarafından araştırılacak.

Etiketler: kocaman ailem demir kim kocaman ailem demirin gerçek adı ne kocaman ailem dizisi demir kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL