Kocaman Ailem Dizisi Nerede Çekiliyor? Hulusi’nin Evi Nerede?

Kocaman Ailem Dizisi Nerede Çekiliyor? Hulusi’nin Evi Nerede?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Kocaman Ailem dizisi 31 mayıs perşembe akşamı ilk bölümü ile yayın hayatına başladı. Dizinin eğlenceli konusu ve kalabalık oyuncu kadrosu göz dolduruyor. Yaz aylarında keyifli akşamlar geçirmek için oldukça doğru bir seçim olan Kocaman Ailem dizisi nerede çekiliyor? Hulusi’nin yeşilliler içindeki muhteşem manzaralı evi nerede?

Yaz aylarında izleyiciyle buluşan Atv ekranlarının Kanatsız Kuşlar dizisinde boşalan boşluğunu dolduran Kocaman Ailem dizisinin nerede çekildiğini sizlerle paylaşacağız. Kocaman Ailem dizisi İstanbul Çatalca’da başladı ve devam ediyor. Tam adresi öğrenir öğrenmez haberimizde yer alacaktır.

Özellikle Kocaman Ailem dizisinde Hulusi’nin evi herkesin büyük beğenisini topladı. Şehrin gürültüsünden uzak yeşillikler içinde sakin ve güzel bir ev. Hulusi’nin evi de İstanbul Çatalca’da yer alıyor.

 

Kadrosunda Levent Ülgen, Emre Karayel, Aksel Bonfil, Çağla Demir, Özge Özder ve Zuhal Yalçın gibi birbirinden başarılı oyuncuların yer aldığı dizinin konusu ilginç ve farklı. Pastırma ve sucuk fabrikası sahibi olan zengin ve tanınmış iş adamı Hulusi, bir gün ölümle burun buruna gelir. Ölümün sıcak nefesini ensesinde hissedince bunların başına neden geldiğini sorgular. Ve daha önce üzdüğü 3 kadını bulup onlardan helallik istemek ister.

Fakat bu 3 kadından birer çocuğu olduğunu tahmin etmemektedir. Hulusi’nin çıktığı bu yolda 3 çocuğu olduğunu öğrenmesiyle başlayan macerası izleyenleri ekrana kilitleyecek.

Yaz aylarında ailece oturup keyifle izlenecek bir dizi olan Kocaman Ailem nerede çekiliyor sorusunu sizler için yanıtladık. Sizler tam adresi biliyorsanız yorum kısmında paylaşabilirsiniz.

 

Etiketler: kocaman ailem dizis seti nerede kocaman ailem nerde çekiliyor


Yorum yaz