Kocaman Ailem Dizisi Reyting Sonuçları! İzlendi Mi? Tuttu Mu? İzleyici Yorumları

Kocaman Ailem Dizisi Reyting Sonuçları! İzlendi Mi? Tuttu Mu? İzleyici Yorumları

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Kocaman Ailem dizisi 31 mayıs perşembe akşamı Atv ekranlarında yayın hayatına başladı. Dizi eğlenceli konusu ve renkli oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor.  Kocaman Ailem dizisi ilk bölüm reyting sonuçları ve dizinin izlenip izlenmediği herkes tarafından merak edildi.

Kocaman Ailem Levent Ülgen gibi usta bir komedi oyuncusunu başrol olarak bulunduruyor. Dizinin konusu gerçekten çok eğlenceli ve sıra dışı. Yaz aylarına hitap eden sıcak ve içten bir konusu var. Fakat bütün bunlar dizinin izlenmesi ve yüksek reyting alması için yeterli değil.

Oyuncu kadrosu ve senaryonun uyumu ve bu uyumun izleyiciye başarıyla geçmesi çok önemli. Komedi dizileri arasında tutan dizilerden sadece Yeni Gelin bulunuyor. Yeni Gelin dizisi uzun bir aranın ardından izleyenlerin yüzünü güldüren ve eğlendiren bir dizi olmayı başardı.

Kocaman Ailem dizisi ilk bölümüyle 3-4 arasında bir reyting oranı alacaktır. Zaten yaz aylarında televizyon izleme oranı çok düşüyor. Dizi bu yüzden çok yüksek bir reyting alamaz. Fakat uzun ömürlü olması için belli bir izleyici kitlesini arkasına alması gerekiyor.

Kocaman Ailem dizisi için en fazla 3 bölüm veriyoruz. Dizi ne yazık ki uzun ömürlü olmaya başaramayacak. Çok kısa süre içinde düşük reytinglerden dolayı ekranlara veda edecek. Aslında oyuncu kadrosu çok başarılı ve kalabalık. Aynı kadro farklı bir senaryo ile bir araya gelseydi durum daha farklı olabilirdi.

Sizler Kocaman Ailem dizisini nasıl buldunuz? Dizi tutar mı? İzlenir mi? Yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.

Etiketler: kocaman ailem dizisi izlendi mi kocaman ailem ilk bölüm reytingleri nasıl kocaman ailem tuttu mu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL