Kocaman Ailem Elif Kim? Gerçek Adı, Oynadığı Diziler, Yaşı

Kocaman Ailem Elif Kim? Gerçek Adı, Oynadığı Diziler, Yaşı

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Tanıtım fragmanıyla eğlenceli bir projenin izleyenleri beklediği anlaşılan Kocaman Ailem dizisi Elif kim? Kalabalık oyuncu kadrosunda seçkin isimleri bir araya getiren yeni dizinin en çok konuşulan karakterlerinden biri olan Elif’i tanıyalım. Kocaman Ailem Elif kim işte ayrıntılar…

Ekranların çiçeği burnunda oyuncularından Çağla Demir’in hayat verdiği  Elif karakteri hakkında kısa bir hatırlatma yapalım. Olayların etrafında gerçekleştiği Hulusi, pastırma ve sucuk fabrika zincirlerinin sahibidir. Bir gün ölümün sıcak nefesini ensesinde hissedince, daha önce hayatına girdiği ve yüz üstü bıraktığı 3 kadına ulaşıp onlardan helallik almak ister.

Ve bu üç kadına ulaştığında tek amacı helallik almak isteyen Hulusi’nin hayatı tamamen değişecektir. Çünkü bu üç kadınından birer çocuğu olduğunu öğrenir. Elif ise Hulusi’nin oğlu gibi sevdiği  Demir’in nişanlısıdır. Dik başlı, inatçı aynı zamanda güzeller güzeli bir genç kızdır.

Kocaman Ailem Elif Kim?Çağla Demir= Son olarak Siyah İnci dizisinde Ece karakterine hayat veren güzel oyuncu 15 temmuz 1992 Samsun doğumludur. 1.64 boyunda ve 55 kg ağırlığında olan Çağla Demir 4 kardeşin en küçüğüdür. Samsun’da lise eğitimini tamamladıktan sonra Ankara Başkent Üniversitesi İletişim Fakültesinde eğitim almaya başlamıştır. Oyunculuktan önce modellik ve mankenlik de yapmıştır.

Tümay Özokur2un reklam ajansına bağlı olarak çalışıyor aynı zamanda oyunculuk eğitimleri de alıyor. İlk dizi oyunculuğu deneyimini Serenay Sarıkaya ve Çağatay Ulusoy’un başrolünde oynadığı Medcezir dizisiyle yaşamıştır. Bu dizide Ceren rolüyle izleyici karşısına çıkmıştır. Akabinde 2016 yılında Kara Sevda dizisinde kamera karşısına çıkmış ve performansıyla beğeni toplamıştır.

Şimdilerde Kocaman Ailem elif rolüne hayat vermeye hazırlanan oyuncu dram dizilerinden sonra ilk kez bir komedi dizisinde rol alacak. Her projenin kendisi için önemli bir deneyim olduğunu söyleyen güzel oyuncu yeni rolünün de hakkını veriyor.

Kocaman Ailem Elif karakterinin performansını nasıl buldunuz? Düşüncelerinizi yorum kısmında paylaşabilirsiniz. 

Etiketler: kocaman ailem çağla demir kim kocaman ailem elif kim kocaman ailem elifin gerçek adı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL