Komşular 11 Aralık Neden Yok? Neden Yayınlanmıyor?

Komşular 11 Aralık Neden Yok? Neden Yayınlanmıyor?

Yazar: Emre komşular

Fox Tv ekranlarının yeni günlük dizisi Komşular hafta içi her gün 17.30 gibi ekranlara geliyordu. Ancak 11 Aralık 2017 Pazartesi günü izleyiciler Komşular dizisini ekranlarda göremedi. Peki Komşular dizisi neden yayınlanmadı? Final mi Yaptı? Yazımızda..

Komşular 11 Aralık Neden Yok? Neden Yayınlanmıyor?

Fox Tv ekranlarının günlük dizisi Komşular Avusturalya uyarlaması bir diziydi. Dizinin başrollerinde Gizem Altunay, Mustafa Barış Koçkar, Zafer Demircan, Arda Esen, Sema Şimşek, Mehmet Uslu, Serap Önder gibi önemli isimler yer alıyordu. Dizi Fox Tv’nin büyük umut beklediği dizi idi. Zira 60 ülkeye satılmış ve başarılı sonuçlar almıştı.

Komşular 11 Aralık günü ekranlarda yoktu. Evet Komşular dizisinden izleyicilere kötü haber geldi. Dizi 25. bölümü ile izleyicilere veda etti. Dizi 8 Aralık cuma günü final bölümü ile ekranlara geldi. Komşular Fox Tv de önemli bir yere sahip olabilirdi. Ancak Türk halkı diziyi pek sevmedi.

Star Tv ekranlarında yayınlanan diziler Beni Affet ve Adını Sen Koy günlük dizi sektöründe önemli bir yere sahip. Bu dizileri Fox Tv’nin yayınladığı günlük diziler geçemiyor. Bakalım Fox Tv nasıl bir proje ile ekranlarda olacak. Sizce Komşular dizisinin final yapmalımıydı? Yoksa devam mı etmeliydi?

[mavitext]Komşular Dizisi Neden Final Yaptı? Tıklayınız![/mavitext]

Komşular Final Fragmanı!

Etiketler: komşular 11 aralık pazartesi neden yok komşular dizisi bitti mi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL