Komşular 13.-17. Bölüm Özeti? 13-17 Kasım Tüyoları? Neler Olacak?

Komşular 13.-17. Bölüm Özeti? 13-17 Kasım Tüyoları? Neler Olacak?

Yazar: Emre komşular

Fox Tv ekranlarında yayınlanan dizi Komşular tüm heyecanı ile devam ederken dizinin bu haftaki özetleri belli oldu. Dizinin 6 Kasım Pazartesi ve 10 Kasım Cuma günleri özetleri ve tüyolarını yazımızda bulabilirsiniz.

Komşular 6.-10. Bölüm Özeti?- 6-10 Kasım Tüyoları? Neler Olacak?

Komşular 13 Kasım Pazartesi Özeti:

Demir’in gerçek babası kimliği konusunda merakına yenik düşen Yavuz acı içerisinde Nazlı’dan gelecek cevaba odaklanır. Deniz ve Demir arasında ise soğuk rüzgarlar esmektedir. Deniz olanlara bir anlam veremezken Demir ise Deniz ve Aksel’in sevgili olduğunu düşünür. Bu yüzden Deniz’den uzak durmaya çalışır. Simge ise bu durumu kullanarak iklinin arasını açmak için yeni planlar peşindedir. Haltun ise herkesi etkileyecek palanlarını devreye sokar. Engin ise Buse’nin aklından çıkmayan Aksel’e iyice bilenmeye başlar. Önder ve Canan’ın peşini bırakmayan Suzan ise hiç beklemediği gerçekle yüzleşecektir.

Komşular 14 kasım Salı Özeti:

Demir Babası Yavuz’un Deniz için yaptığı o kızdan uzak dur uyarısının sebebini anlamaya çalışır. Haltun ise Demir’in geçmişine dair kötü bilgileri Seza’ya anlatır. Seza oğlu Ekin için endişelenir. Tunç ise Seza’nın mahalledeki tavırlarını eleştirecektir. Demir ise Ersin’in mahalleye geliş amacını öğrendiğinde şaşırır. Oğlu Önder ile ilgili gerçeğin şoku ile yüzleşemeyen Suzan gelinini sıkıştırmaya devam eder. Haltun’a yalakalık eden Osman ve Altan’ın arası açılır. Demir ve Tunç arasında ise beklenmedik bir samimiyet vardır.

[mavitext]Komşular Dizisi İzlendi mi? Reyting Sonuçları![/mavitext]

Komşular 15 Kasım Çarşamba Özeti:

Hatasını farkeden Demir Deniz’in gönlünü alma peşindedir. Beliz ise Ersin ile gizli gizli görüşmeye devam eder. Demir ise Ersin’i bir güzel hırpalar. Seza ise Demir ile görüşür buna Tunç kızacaktır. Simge ise Ersinle buluşma konusunda Beliz’e yardımcı olacaktır. Önder ve Canan ise rahat bir nefes almak için evden uzaklaşır. Demir’in tamirhaneye gelen polisler tarafından götürülmesi Deniz’i düşündürecektir.

Komşular 16 Kasım Perşembe Özeti:

Demir’i yanında Tunç ile karakolda gören Yavuz sinirlenir. Suzan ise Önder’i kendinden uzaklaştırmamak için geri adım atacaktır. Simge ise Beliz ve Ersin’i zekice bir planla buluşturur. Sonrasında Ekin ile birlikte yaşadıkları olaylar tüm aileyi telaş içerisinde bırakacaktır. Deniz ve Haltun ise Demir yüzünden tartışır. Bu olaya Demir şahit olacaktır. Seza ise Ekin’in Demir’den uzak durması konusunda uyarır.

Komşular 17 Kasım Cuma Özeti:

Deniz ve Demir yeni sorunlarla ilişkilerine devam ederler. Osman ise danası Şanslı’yı kaybeder ve onunla ilgili bir not alır. Çocuk Esirgeme Kurumun’dan aranan Canan yıllar önce yitirdiği oğluna kavuşma ihtimalinin heyecanını yaşar. Engin ise Buse’ye duyduğu aşk için yaptığı fedakarlığının sorgulanmasına dayanamaz. Ersin ise Demir ile uğraşmaya devam eder. Demir’in kendisinden sakladığı büyük sırrı öğrenmeye çalışan Deniz ise Ersin’in evinde büyük bir sırla karşılaşır.

Komşular 2. Hafta Tanıtımı!

Etiketler: komşular 13-17 kasım özeti komşular 13. 17 kasım neler olacak komşular 14 kasım özeti komşular 15 kasım özeti komşular 16 kasım özeti komşular 17 kasım özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL