Komşular 20. Bölüm Final mi Yapıyor? 1 Aralık Neden Bitti? Neden Yok?

Komşular 20. Bölüm Final mi Yapıyor? 1 Aralık Neden Bitti? Neden Yok?

Yazar: Emre komşular

Fox Tv ekranlarının günlük dizisi Komşular’dan kötü haber geldi. Neigbors dizisinden uyarlama olan dizi bu hafta ekranlara veda ediyor. Başrollerinde Mustafa Barış Koçkar, Arda Esen, Sema Şimşek, Mehmet Uslu, Kaan Yalçın gibi isimler yer alıyordu. Peki Komşular dizisi neden final yapıyor? Yazımızda..

Komşular 20. Bölüm Final mi Yapıyor? 1 Aralık Neden Bitti? Neden Yok?

Fox ekranlarında yayınlanan dizi Komşular ekranlara veda ediyor. Diziyi uzun süredir takip ediyordum. Dizinini reytingleri beklenen düzeyde değildi. Rakiplerinin çok gerisindeydi. Gördük ki uyarlama da olsa izleyici tarafından ilgi görmeyince veda etmek zorunda kalıyor. Benim görüşüm dizinin genel konusu iyi idi. Ancak özellikle başrollerdeki oyuncuların uyumsuzluğu ve sönük kalması en önemli etken oldu diye düşünüyorum.

Bunun dışında dizide tam bir konu bütünlüğü bulunmuyordu. Kimin ne yaptığı belli değildi. Demir karakterinin geçmişi tam anlamıyla açığa çıkmadı. İzleyiciyi heyecanlandıracak konular tam olarak işlenemeyince izlenme oranları düşük kaldı. Fox Tv geçen seneden beri bir türlü bir günlük dizi tutturamadı. Bakalım yeni bir proje hazırlığında olacaklar mı? Olmaları da gerekiyor. Zira Star Tv 2 günlük dizisi reytinglerde ön sıralarda.

Ayrıca Kanal 7’de yayınlanan Hint dizilerinin de reytingleri gayet iyi durumda. Bence Fox Tv bu şekilde bir günlük dizi arayışına girmeli. Kültürümüze uygun dizileri yayınlayacak olursa daha iyi bir netice alabilir.

Komşular dizisi 1 aralıkta final yapması bekleniyordu. Ancak elinde bulunan bölümlerinde yayınlanmasına karar verdi ve 8 aralıkta final kararı aldı..

[mavitext]Komşular İzlendi mi? Tuttu mu? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: komşular 20 .bölüm final mi yapıyor komşular neden bitti komşular neden yok


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL