Komşular 5. Bölüm Özeti? 10 Kasım Cuma

Komşular 5. Bölüm Özeti? 10 Kasım Cuma

Yazar: Emre komşular

Fox Tv ekranlarının yeni günlük dizisi Komşular, bir mahallede yaşayan komşuların kendi aralarındaki ilişkileri sıcak ve samimi olarak izleyiciye aktarıyor. Dizinin 5. bölüm özetini sayfamızda bulabilirsiniz.

Komşular 5. Bölüm Özeti? 10 Kasım Cuma

Dizinin ilk haftasında Suzan ve gelini Canan arasında yaşanan gerginlikleri izledik. Suzan gelini Canan’ı kabullenebilecek mi? Haltun yıllar önce ölen babasının ölümünü mahalleliden bilip intikam almak için mahalleliyi tuzağa düşürebilecek mi? Demir ile Deniz ise bir birlerinden hoşlanmış ancak dizide Deniz ezik bir karakteri Demir ise isyankar birini canlandırıyor. Bu yüzden iki karakter bir araya gelse bile birbirleriyle anlaşacaklarını düşünmüyorum. Ayrıca ikisinin uyumsuzluğu izleyiciden kötü not aldı. Bu oyuncuların yerine daha sempatik yüzler dahil olabilir.

Diğer taraftan dizide Aksel karakterinin çapkınlıkları de iğreti duruyor. Aksel karakteri kendini düzeltmeli o zaman daha iyi olacak. Engin aşık olduğu Buse’ye açılabilecek mi? Tüm bu sorular yanıt beklerken yeni bölümde hapisten çıkan Ersin’in istanbul’a geliş sebebini öğrenmeye çalışan Demir gergindir. Demir ile vakit geçiren Deniz ise Demir’in kardeşi Simge’nin sorularıyla karşı karşıya kalmaktadır.

Suzan ise gelininden bir çocuk beklemektedir. Bu beklentisi ise Canan’ın şüpheli hareketleri ile güçlendi. Canan gerçekten hamile mi? Yoksa Canan’ın hiç çocuğu olmayacak mı? Eğer böyle ise Suzan Canan’ı Önder’den ayırabilecek mi? Tüm bu sorular ilerleyen bölümlerde yanıtını bulacak.

Etiketler: komşular 5. bölüm özeti komşular dizisi 10 kasım cuma 5. bölüm özeti komşular dizisi 10 kasım cuma özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL