Komşular 6. Bölüm Özeti? 13 Kasım Pazartesi Tüyoları!

Komşular 6. Bölüm Özeti? 13 Kasım Pazartesi Tüyoları!

Yazar: Emre komşular

Fox Tv ekranlarında yayınlanan günlük dizi Komşular ilk haftayı geride bıraktı. İlk hafta Deniz ve Demir’in bir birlerine olan duygularını ifade aşamasından önceki aşamaya şahit olduk. Peki 2. Hafta 6. Bölüm 13 Kasım Pazartesi neler olacak?

Komşular 6. Bölüm Özeti? 13 Kasım Pazartesi Tüyoları!

Komşular’da geçen hafta Demir ve Deniz arasında olan yakınlaşma yeni bir aşk doğurmak üzere iken ikili sürekli bir yanlış anlama ve duygularını ifade etmede zorluk çekmişlerdi. Ancak Demir bir hamle yapıp Deniz’in yumuşaması gerektiğini ve onun ile arkadaşlık kurabileceğini söyledi. Öte yandan Simge ise Demir’den hoşlanmış ve ablası Deniz ile Demir’in yakınlaştığını fark etmiş ve aralarını bozmaya çalışmaktadır.

[pembetext]Komşular Dizisi Nerede Çekiliyor? Tıklayınız![/pembetext]

Diğer taraftan Haltun ise mahallede bir proje gerçekleştirmek istemektedir. Ancak amacı yıllar önce babasına yapılanların sorumlusu tuttuğu mahalleliden intikam almaktır. Tunç ve Nazlı ise bir birlerini görmüş ve yıllar önce yaşadıkları duyguları tekrar yaşamaya başlamışlardır. Ancak ikisi de evlidir. Demir’in Tunç’un çocuğu olduğunu söyleyebilecek midir?

Tüm bu gelişmeler devam ederken 6. Bölümde neler olacak? Demir babasının Tunç olduğunu öğrenebilecek mi? Nazlı ile Yavuz bu durumda ne yapacak? Araları açılacak mı? Deniz ve Demir bir yola birlikte çıkabilecek mi? Öte taraftan Canan’ın çocuğu olmaması Suzan’ın tepkisi? Tüm bu gelişmeler önümüzdeki günlerde belli olacak.

Etiketler: komşular 13 kasım pazartesi komşular 6. bölüm neler olacak komşular dizisi 6. bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL