Komşular 7.Bölüm Özeti? 14 Kasım Salı Tüyoları!

Komşular 7.Bölüm Özeti? 14 Kasım Salı Tüyoları!

Yazar: Emre komşular

Fox Tv ekranlarının günlük dizisi Komşular tüm heyecanı ile devam ederken Demir ve Deniz’in aşk hikayesinden Ersin ve Beliz’in birlikteliğine Tunç ve Nazlı’nın arasındaki sırra kadar bir çok konu işleniyor. Komşular dizisi 7. Bölüm 14 Kasım Salı günü özeti ve tüyolarını bulabilirsiniz.

Komşular 7.Bölüm Özeti? 14 Kasım Salı Tüyoları!

Pazartesi günü Yavuz Demir ile ilgili acı gerçekleri öğrenmek için Nazlı’yı sıkıştırmıştır. Demir Deniz ile Aksel arasında bir şeyler olduğunu düşünür ve araları açılır. Haltun herkesi şaşırtacak planlarının peşindedir. Suzan ise Önder ile ilgili gerçekle yüzleşecektir.

Salı günü ise Demir babası Yavuz’un Deniz için yaptığı uyarıyı anlamaya çalışır. Haltun ise Demir’in geçmişindeki kötülükleri Seza’ya anlatır. Seza oğlu Ekin için endişelidir. Tunç Demir ile konuşur ve ona sert davranır. Bu durumu duyan Tunç ise Seza’ya yüklenir. Demir ise Ersin’in mahalleye gelişini ve amacını öğrendiğinde şaşırır. Suzan ise oğlu Önder’in hastalığını öğrenmekle yüzleşmek istemez. Hala Canan’ı sıkıştırmaktadır. Haltun’a yalakalık eden Osman ve Altan’ın arası açılacaktır. Demir ve Tunç arasında beklenmedik samimiyeti gören Nazlı şaşıracaktır.

Demir ile Deniz birlikte mutlu bir ilişki yaşayabilecek mi? Haltun planlarını devreye sokacak mı? Suzan Canan’ı ne zaman kabullenecek? Demir babası ile ilgili gerçekleri öğrenecek mi? Tüm bu soruların cevabı ilerleyen zamanlarda göreceğiz.

[mavitext]Komşular 15 Kasım Çarşamba Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: komşular 14 kasım bölüm özeti komşular 7. bölüm neler olacak komşular 7. bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL