Komşular 8. Bölüm Özeti? 15 Kasım Çarşamba Tüyoları!

Komşular 8. Bölüm Özeti? 15 Kasım Çarşamba Tüyoları!

Yazar: Emre komşular

Komşular dizisi tüm heyecanı ile devam ediyor. Fox ekranlarında günlük olarak ekranlara gelen dizinin Çarşamba günki bölümü ise merak konusu oldu. 8. bölüm özetini yazımızda bulabilirsiniz.

Komşular 8. Bölüm Özeti? 15 Kasım Çarşamba Tüyoları!

Dizinin salı günü yayınlanan bölümünde Demir babasının Deniz için yaptığı uyarıyı dikkate almaz. Seza oğlu Ekin için endişelidir. Seza’nın bu durumunu Tunç eleştirmiştir. Oğlu Önder’in rahatsızlığı ile yüzleşemeyen Suzan ise Canan’ı sıkıştırır.

8. bölümde ise; hatasını fark eden Demir Deniz’in gönlünü alma peşindedir. Beliz ise Ersin ile gizli gizli görüşmeye devam edecektir. Demir Ersin’i ummadığı bir yerde yakalar ve bir güzel benzetir. Seza ise Ekin konusunda Demir ile görüşür ve Demir’i uyarır. Bu duruma Tunç kızacaktır. Önder ve Canan ise evden pılını pırtını toplar ve uzaklaşır. Demir’i ise polisler götürecektir.

Demir polislerden kurtulabilecek mi? Deniz Demir’in geçmişi hakkında bir şeyler öğrenebilecek mi? Seza Demir’in Tunç’un çocuğu olduğunu öğrenebilecek mi? Tüm bu soruların cevabını ilerleyen günlerde göreceğiz.

Etiketler: komşular 15 kasım çarşamba özeti komşular 8.bölüm neler olacak komşular dizisi 8.bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL