Komşular 9. Bölüm 16 Kasım Özeti? Bölüm İpuçları!

Komşular 9. Bölüm 16 Kasım Özeti? Bölüm İpuçları!

Yazar: Emre komşular

Fox Tv’nin günlük dizisi Komşular hafta içi her gün ekranlarda izleyici ile buluşuyor. Dizinin Çarşamba bölümünde hatasını anlayan Demir kendini Deniz’e affettirmeye çalışırken Beliz ile Ersin ise gizli gizli buluşmaya devam eder. Seza ise Demir ile görüşür ve Demir’den beklenmedik bir tepki alır. Canan ile Önder evden uzaklaşır ve kafalarını dinlemeye giderlerken polis tamirhaneye gelir ve Demir’i götürür. 7. bölümde bunlar olurken 8 . bölüm perşembe günü neler olacak? Yazımızda..

Komşular 9. Bölüm 16 Kasım Özeti? Bölüm İpuçları!

Demir karakola düşmüştür. Tunç ise karakolda Demir ile birlikte ona destek olmaktadır. Bu duruma şahit olan Yavuz sinirlenir. Suzan ise Önder’i kendinden daha fazla uzaklaştırmamak için daha temkinli hareket edecektir. Simge ise Beliz ve Ersin’i zekice bir planla buluşturur.

Simge’nin Ekin ile yaşadıkları olaylar tüm aileyi telaşlandıracaktır. Haltun Bey ise Demir yüzünden Deniz ile tartışır. Bu olaya ise Demir şahit olur ve ne yapacağını bilemez. Seza ise Ekin’i Demir’den uzak durması için uyarır.

Demir karakoldan kurtulabilecek mi? Tunç Demir’in kendi çocuğu olduğunu öğrenebilecek mi? Ersin’in planı nedir? Seza Ekin’i Haltun Bey Deniz’i Demir’den uzaklaştırabilecek mi? Tüm bunların cevabını ilerleyen günlerde göreceğiz.

Etiketler: komşular 16 kasım perşembe özetleri komşular 9.bölüm neler olacak komşular 9.bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL