Komşular Altan (Muhtar) Kimdir? (Ali Çakalgöz)

Komşular Altan (Muhtar) Kimdir? (Ali Çakalgöz)

Yazar: Emre komşular

Fox Tv ekranlarında yayınlanan günlük dizi Komşular heyecanla beklenirken dizi de rol alan karakterler de belli oldu. Dizi de muhtar karakteri Altan’ı oynayan oyuncu Ali Çakalgöz’dür. Peki Ali Çakalgöz kimdir? Tanıyalım..

Komşular Altan (Muhtar) Kimdir? (Ali Çakalgöz)

1960 yılında Afyon’da dünyaya gelen Ali Çakalgöz, ilk sinema rolünü 1983 yılında Mavi Sürgün ile yaptı. 1996 yılında ise Yaban filminde ro almış ve Yunan Subayı karakterini canlandırmıştır.

1998 yılında Cumhuriyet’in Altın Yılı filminde Yaver Muzaffer karakterini canlandırdı. 2002 yılında Gönlümdeki Köşk Olmasa filminde Doktor karakterini canlandırmıştır. Oyuncu Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde oynamıştır. Bizim Okul dizisinde bölüm oyuncusu olarak oynamıştır.

Oyuncu Karaoğlan filminde Kale Komutanı karakterini canlandırmıştır. 2009 yılında ise Arka Sokaklar dizisinde rol aldı. 2007 yılında Demir Leblebi dizisinde Katoğlu karakterini canlandırmıştır. Kurtlar Vadisi Terör’de Mazlum karakterini canlandırmıştır. Gazi dizisinde Meczup, İyilik Kervanında Satılmış karakterini canlandırmıştır. Oyuncu 2013 yılında Nerde O Yeminler adlı dizide rol aldı. Oyuncuya yeni projesinde başarılar diliyoruz.

Ali Çakalgöz Videosu!

Etiketler: komşular altan gerçek adı komşular altan kimdir komşular altan rol aldığı diziler komşular muhtar km


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL