Komşular Canan Kimdir? (Belgin Alptekin)

Komşular Canan Kimdir? (Belgin Alptekin)

Yazar: Emre komşular

Fox Tv ekranlarında günlük olarak yayınlanan dizi Komşular dizisi hafta içi her gün saat 17.00’de izleyici ile buluşuyor. Dizi Karanfil Sokağında yaşayan mahalle sakinlerinin hayat hikayelerini samimi bir dille izleyiciye aktarmayı amaçlarken dizi de rol alan oyuncu ve karakterler de belli olmaya başladı. Bu karakterlerden bir tanesi de mahallenin sakin yapıdaki güzeli Canan karakteridir. Canan karakterini dizide Belgin Alptekin canlandırıyor. Peki Belgin Alptekin kimdir? Tanıyalım..

Komşular Canan Kimdir? (Belgin Alptekin)

1988 doğumlu Belgin Alptekin, 1.68 boyunda 52 kg ağırlığındadır. Eğitimini Atatürk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Oyunculuk Sanat Dalı bölümünde tamamlayan güzel oyuncu, oyunculuk alanında kendini geliştirmiş ve bir çok projede rol almıştır.

Alptekin, bir çok reklam filminde rol alarak oyunculuğa adım atmıştır. İlk reklam projesi ise Coco Cola’nın reklam filmi olmuştur. Ayrıca 2014 yılında Hobyy Dondurma reklam filminde oynayan oyuncu 2017 yılında ise Medipol reklam filminde rol almıştır.

Alptekin, 2013 yılında Star Tv ekranlarında yayınlanan dizi Aşkın Bedeli adlı dizi de rol almıştır. Diziye başrol oyuncusu olarak sonradan dahil olan oyuncu büyük beğeni toplamış ve sonraki projelere kapı aralamıştır. İlk sinema filmini ise Tunç Şahin’in yönettiği Karışık Kaset filmi ile oynamıştır.

Komşular Dizisi Nerede Çekiliyor? Tıklayınız!

Siz oyuncu Belgin Alptekin’in Komşular dizisindeki performansını nasıl değerlendiriyorsunuz? Canan karakteri ile ilgili neler söyleyebilirsiniz? Bu konudaki duygu ve düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirisiniz.

Etiketler: komşular canan komşular dizisi canan gerçek adı komşular dizisi canan kimdir komşular dizisi canan oynadığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL