Komşular Dizisi 1. Bölüm Özeti? Bölüm Tüyoları!

Komşular Dizisi 1. Bölüm Özeti? Bölüm Tüyoları!

Yazar: Emre komşular

Fox Tv ekranlarında yayınlanan günlük dizi Komşular Dizisi Avusturalya Neighbours dizisinden uyarlama olacak dizi Komşular 6 Kasım Pazartesi günü saat 17.00’de başlıyor. Dizi günlük bir dizi olacak. Dizinin başrollerinde Gizem Altunay, Arda Esen, Sema Şimşek gibi önemli isimler bulunuyor. Peki dizinin 1. Bölümünde ne olacak?

Komşular 1. Bölüm özeti?

Komşular dizisi 1. bölümde ne olacağı hakkında şu ana kadar dizinin 1. bölüm fragmanı yayınlanmadığı için bilgimiz bulunmuyor. Ancak dizinin 1. bölümünde bu zamana kadar yayınlanan Teaser’lerden ip uçları mevcut.

Dizide Deniz ve Demir, Buse ile Engin, Nazlı ile Yavuz ve Tunç ile Seza, Simge ile Ekin arasında geçeceğe benziyor. Demir ile Deniz birbirinden hoşlanmaktadır. Ancak birbirine itiraf etmekte zorlanmaktadırlar. Seza ile Tunç iyi bir çifttir. Ancak Tunç’un eskiden Nazlı ile ilişkisi olduğu için bu evlilik sıkıntıya girebilir. Öte taraftan Yavuz ile Nazlı arasında da sıkıntılar olacaktır. Peki Demir’in babası kimdir?

Bu ve daha fazlasını dizinin ilk bölümü yayınlanıncaya kadar öğrenemeyeceğiz. Dizinin ilk bölümü yayınlandıktan sonra tüm sorular yanıt bulmaya başlayacaktır.

Siz dizi ile ilgili ne düşünüyorsunuz? En yakıştırdığınız çift hangisi? Dizide Demir’in babası Tunç’mu? Bu konudaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Komşular Dizisi 4. Teaser!

Etiketler: komşular 1. bölüm özeti komşular 1. bölümde ne olacak komşular demir komşular dizisi bölüm tüyoları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL