Komşular Dizisi Beliz Kimdir? ( Derin İnce)

Komşular Dizisi Beliz Kimdir? ( Derin İnce)

Yazar: Emre komşular

Komşular dizisi Fox ekranlarında günlük dizi olarak 30 ekim itibariyle yayınlanmaya hazırlanıyor. Dizi Karanfil Sokakta bir birine komşu ailelerin arasında geçen olayları anlatıyor. Avusturalya’dan uyarlama dizide Ali Oğuz Şensoy, Gizem Altunay, Zafer Demircan, Kevork Türker, Serap Önder gibi önemli isimler yer alıyor. Dizi de Beliz karakterini canlandıran oyuncu ise Derin İnce’dir. Derin İnce kimdir? Kendisi hakkındaki bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Komşular Dizisi Beliz (Derin İnce) Kimdir?

1998 yılında İzmir’de doğan Demir İnce, kahverengi gözlü, siyah saçlı olan oyuncu Bahçeşehir Üniversitesi, İngilizce/Dil Sanatları Öğretmenleri bölümünde okumuştur.

Derin İnce ilk sinema deneyimini Yağmurlarda Yıkansam adlı sinema filmi ile yaşadı. Film bir çok dalda ödül aldı. Küçük yaşlardan itibaren oyuncu olmak isteyen Derin İnce bir çok reklam filminde de boy gösterdi.

Derin İnce Yağmurlarda Yıkansam Videosu!

Sizce daha önce Yağmurlada Yıkanırsam dizisinde rol aln Derin İnce’nin oyunculuğu hakkında ne söyleyebilirsiniz? Bu konudaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Etiketler: komşular dizisi beliz gerçek adı komşular dizisi beliz kimdir komşular dizisi beliz oynadığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL