Komşular Dizisi Nerede Çekiliyor? İstanbul’un Hangi Semtinde?

Komşular Dizisi Nerede Çekiliyor? İstanbul’un Hangi Semtinde?

Yazar: Emre komşular

Fox Tv ekranlarında Med Yapımın üslendiği Ali Oğuz Şenol, Gizem Altunay, Mustafa Barış Koçkar, Kevork Türker, Arda Esen, Sema Şimşek gibi ünlü isimlerin rol aldığı dizi Komşular 30 Ekim’de başlıyor. Komşular Dizisinin nerede çekildiğine dair şu ana kadar internet sitelerinde bir bilgiye rastlamadım. Ancak araştırmalarım sonunda dizinin nerede çekildiğine dair ipuçları elde ettim. Bunu sizinle paylaşmak istiyorum.

Komşular Dizisi Çekimleri Nerede Çekiliyor?

Günlük dizi ihtiyacını karşılamak adına Komşular dizisini yayınlamaya karar veren Fox Tv yönetimi dizinin tam olarak nerede çekildiğine dair bilgileri paylaşmamıştı. Ancak araştırmalarımdan dizinin oyuncularından Ali Oğuz Şenol’un paylaşımından dizinin Adını Sen Koy dizisinin çekildiği yere çok yakın olduğu yönünde bilgilere ulaştım.

Adını Sen Koy dizisi İstanbul’da ilk olarak Beykoz’da çekilmişti. Sonrasında Kartal’da da çekimler olmuştu. Dizinin genelinin çekildiği adres ise Pendik İlçesi Kaynarca Mahallesi, Ankara Caddesi No:246 idi. Tüm bu bilgiler ışığında Komşular dizisinin de bu bölgenin çok yakınında çekildiğini düşünüyorum. Aşağıdaki fotoğrafta Adını Sen Koy ve Komşular dizisi oyuncularının birlikte çekilmiş fotoğrafını paylaşıyorum.

 

Komşular Dizisi Oyuncu Kadrosu? ⇒Tıklayınız!

Siz Komşular dizisinin çekim yeri konusunda ne düşünüyorsunuz? Çekim yerini de düşündüğünüzde dizinin izlenme oranları konusunda ne söyleyebilirsiniz?

Komşular Dizisi Tanıtım Fragmanı!

 

Etiketler: komşular dizisi istanbul da nerede komşular dizisi nerede çekiliyor komşular dizisi seti nerede komşular dizisinin çekildiği yer


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL