Komşular Dizisi Demir Kim? (Mustafa Barış Koçkar)

Komşular Dizisi Demir Kim? (Mustafa Barış Koçkar)

Yazar: Emre komşular

Fox Tv ekranlarında 30 Ekim de yayınlanacak olan günlük dizi Komşular dizisi iddialı bir yapım. Diğer kanalların her gün oynayan dizileri mevcut ve bunda başarılılar. Fox Tv’de bu açığı kapatmak için günlük dizi için kolları sıvadı. Med Yapımın yapımcılığını üstlendiği Neigbours isimli diziden uyarlama olacak olan Komşular dizisinin senaryosunu ise Zehra Çelenk yazacak.

Daha önce bu isimde Tgrt ekranlarında oynayan bir dizi vardı. Bu dizi ile birbirine benziyordu. O zaman TGRT’de yayınlanan Komşular halk tarafından da sevilmişti. Dizide bir çok tanıdık isim bulunmakla birlikte yeni isimlerde bulunuyor. Bu isimlerden bir tanesi Mustafa Barış Koçkar’dır. Mustafa Barış Koçkar dizide Demir karakterini canlandıracak. Peki Mustafa Barış Koçkar Kimdir?

Komşular Dizisi Demir (Mustafa Barış Koçkar) Kim?

Mustafa Barış Koçkar, 1987 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. 2006 yılında Kadıköy Halk Eğitim Deneme sahnesinden mezun oldu. 2007 yılında Şerli Mahalle oyununda oynadı. Halen İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünde okumaktadır. Beş İnsan Bir Çatı, Erkek Olmanın Dayanılmaz Ağırlığı gibi oyunlarda da oynamıştır.

Mustafa Barış Koçkar televizyon dünyasına yeni adım atmıştır. Daha önce tiyatro oyunlarında rol alan oyuncu dizi olarak Elvada Rumeli dizisinde oynamıştır. Elvada Rumeli dizisinde Dilaver’in çapkın oğlu Mehmet’i canlandıran oyuncu, dizide çapkın, eğlenceyi seven, aklı sürekli dışarda olan bir karakteri canlandırdı. Elvada Rumeli için okul kaydını donduran oyuncu, köy hayatını çok sevdiğini, Rize kültürü ile büyüdüğünü ve rolüne de yansıtmak istediğini söylüyor.

Komşular Dizisi Oyuncu Kadrosu Tıklayınız!

Mustafa Barış Koçkar Videosu!

Siz oyuncunun Komşular dizisindeki performansını nasıl buluyorsunuz? Bu konudaki düşünceleriniz nelerdir? Bizimle paylaşabilir misiniz?

Etiketler: komşular demir rol aldığı diziler komşular dizisi demir gerçek adı komşular dizisi demir kimdir komşular dizisi mustafa barış koçakar


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL