Komşular Dizisi Deniz Kimdir? ( Gizem Altunay)

Komşular Dizisi Deniz Kimdir? ( Gizem Altunay)

Yazar: Emre komşular

Fox Tv ekranlarında 30 Ekim 2017 yılında başlayacak olan günlük dizi Komşular, bir muhitte birbirine komşu olan insanların aralarındaki ilişkileri anlatıyor. Komşular, Avusturya’daki NEIGHBOURS dizisinden uyarlama bir dizidir. Fox Tv bu dizi ile birlikte günlük dizi ihtiyacını da karşılamış olacak. Dizi de başrol oynayacak oyuncular arasında olan Gizem Altunay dizi de Deniz karakterini canlandıracak. Deniz karakterini canlandıran oyuncu Gizem Altunay’ı tanıyalım..

Komşular Deniz (Gizem Altunay) Kimdir?

Gizem Altunay 1987 yılında Ankara’da dünyaya geldi. 1.68 boyunda olan oyuncu 51 kg ağırlığındadır. Kahverengi göz rengine sahip oyuncu siyah saçlıdır. İlk ve orta eğitimini Ankara’da tamamlayan oyuncu Üniversite eğitimini Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi’ni okuyarak tamamlamıştır. Bu zaman diliminde ise farklı alanlarda çalışarak eğitimine katkı yapmış ve oyunculuk alanında eğitimler almıştır. İlk kariyerine Unutma Beni dizisinde senaristlik yaparak başlamıştır.

 

People Talent Management ajansına bağlı oyuncu, 2009 yılında Fox Tv ekranlarında yayınlanan Deniz Yıldızı dizisinde Elif karakteri ile oynamıştır. 2011-2012-2013-2014 sezonları Beni Affet dizisinde de rol almıştır. Sil Baştan adlı tv dizisinde Müzik Öğretmeni Leyla karakterini canlandırmıştır. Oyuncunun Komşular dizisindeki performansı merak konusudur.

Komşular Dizisi Ekin Kimdir? ⇒ Tıklayınız!

Gizem Altunay, hayvanları severken özellikle köpeklerden hoşlanmaktadır. Köpeklere eğitim vermeyi çok sevmektedir. Deniz havasından hoşlanan oyuncu yeşil alanları ve gezmeyi de sevmektedir.

Gizem Altunay Videosu!

Dizi de Deniz karakterini canlandıran oyuncu Gizem Altunay’ın performansı hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu konudaki düşünceleriniz nelerdir? Bizimle paylaşabilir misiniz?

Etiketler: komşular dizisi deniz gerçek adı komşular dizisi deniz kimdir komşular dizisi gizem altunay komşular dizisi gizem oynadığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL