Komşular Dizisi Ekin ( Melih Akdemir) Kim?

Komşular Dizisi Ekin ( Melih Akdemir) Kim?

Yazar: Emre komşular

Günlük diziler tüm kanallarda yayınlanmaktadır. Günlük dizilerin önemini anlayan kanallar dizi tutarsa yıllarca bu diziyi devam ettiriyorlar. Buna en güzel örnek ise Beni Affet dizisidir. Uzun zamandır ekranlarda yayınlanıyor. Fox Tv’de günlük dizi konusunda bir kaç deneme yapmış pek uzun soluklu olmamıştı. 2017- 2018 sezonunda tekrar şansını denemek isteyen kanal yönetimi Komşular adlı günlük diziyi yayınlamaya hazırlanıyor.

30 Ekimde başlayacak olan dizi de bir çok tanınmış isimde bir araya gelecek. Hafta içi saat 18.00 de yayınlanacak dizi merakla beklenirken dizi de Ekin karakterini canlandıran oyuncu merak konusu oldu. Ekin karakterini canlandıran Melih Akdemir hakkında bilinmeyenleri yazımızda bulabilirsiniz.

Komşular Dizisi Ekin ( Melih Akdemir) Kimdir?

1995 yılı İstanbul doğumludur. Eğitimini Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde tamamlayan oyuncu 1.79 boyunda 72 kg ağırlığındadır. Yeşil göz rengine sahip oyuncu, Kumral saçlıdır.

Oyunculuk alanında yeni olan oyuncu Gülümse Yeter dizisinde anket yaptıran gençlerden biridir. Vatanım Sensin dizisinde de rol alan oyuncu, Muhteşem Yüzyıl Kösem’de de oynamıştır. Umuda Kelepçe Vurulmaz adlı dizide de rol almıştır.

Komşular Dizisi Tunç Kimdir? ⇒ Tıklayınız!

Melih Akdemir Gülümse Yeter Dizisi Videosu!

Etiketler: komşular dizisi ekin gerçek adı komşular dizisi ekin kmdir komşular dizisi ekin oynadığı diziler komşular dizisi melih akdemir


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL