Komşular Dizisi Engin Kimdir? ( Ali Oğuz Şenol)

Komşular Dizisi Engin Kimdir? ( Ali Oğuz Şenol)

Yazar: Emre komşular

Komşular Dizisi tüm heyecanı yayınlanacağı günü bekliyor. Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan dizi Avusturalya uyarlaması olacak. 60’dan fazla ülkeye ihraç edilen dizinin başrollerinde Ali Oğuz Şenol, Gizem Altunay, Sena Şimşek gibi bir çok ismin yer alıyor. Dizi bir mahallede geçen komşular arası ilişkileri anlatıyor. Dizinin karakterleri de belli olmaya başladı. Bu karakterlerden birisi de Engin karakteridir. Engin karakterini canlandıran oyuncu Ali Oğuz Şenol’dur. Ali Oğuz Şenol kimdir? Tanıyalım.

Komşular Engin ( Ali Oğuz Şenol) Kimdir?

Ali Oğuz Şenol, 1984 yılında İstanbul’da doğmuştur. Aslen Tekirdağlı’dır.  1.83 boyunda 80 kg ağırlığındadır. Mavi gözlü oyuncu ikizler burcudur. Ali Oğuz Şenol Kübra Şenol ile evlidir. İlk olarak çocukluk yıllarında Sihirli Giysi adlı oyunda yer aldı. Daha çok belediye tiyatrolarında rol alan oyuncu televizyon dünyası ile tanışması çok geç olmamıştır.

Ali Oğuz Şenol 2009 yılında Yalancısın dizisinde Oğuz karakterini canlandıran oyuncu  2010 yılında Kavak Yelleri dizisinde Levent karakterini oynamıştır. 2011 yılında yayınlanan ve 3 sezon devam eden Farklı Desenler dizisinde Cenk karakterini canlandırmıştır.

Komşular Dizisi Beliz Kimdir? Tıklayınız!

2015 yılında ise Çınar’ın gölgesinde Ercüment karakterini canlandırmıştır. Son yıllarda yayınlanan ve TRT 1 ekranlarından Star Tv ekranlarına transfer olan günlük dizi Adını Sen Koy’da Mert karakterini canlandırmıştır. Oyuncuya  yeni projesinde başarılar diliyoruz.

Ali Oğuz Şenol Videosu!

Siz Ali Oğuz Şenol’un oyunculuğu hakkında ne düşünüyorsunuz? Engin karakteri hakkında ne söyleyebilirsiniz? Düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Etiketler: komşular ali oğuz şenol komşular dizisi engin gerçek adı komşular dizisi engin kimdir komşular dizisi engin oynadığı diziler komşular engin sevgilisi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL