Komşular Dizisi İzlendi mi? Erken Final mi Yapacak? Reyting Sonuçları Nasıl?

Komşular Dizisi İzlendi mi? Erken Final mi Yapacak? Reyting Sonuçları Nasıl?

Yazar: Emre komşular

Fox Tv ekranlarında yayınlanan günlük dizi Komşular tüm heyecanı ile ilk bölümü 6 Kasım’da başlıyor. Star Tv ekranlarında yayınlanan dizi Adını Sen Koy ile aynı saatlerde ekrana gelen dizi Komşular yine Star Tv ekranlarında yayınlanan Beni Affet dizi karşısında ne yapacağı merak konusu oldu. Peki Komşular dizisi izlendi mi? Reyting sonuçları nasıl? Erken final mi yapacak? Tüm bu bilgiler yazımızda sizlerle birlikte olacak.

Komşular Dizisi İzlendi mi? Erken Final mi Yapacak?

Komşular dizisi Avusturalya Neigbours adlı diziden uyarlama olacak dizi bulunduğu ülkede 60’tan fazla ülkede yayınlandı. Dizinin komşu ilişkilerini komik, dram, korku, heyecan içerisinde anlatan dizinin Türkiye’de de ilgiyle izlenmesi bekleniyor.

Yapımcılığını No 9 Yapımın üstlendiği yönetmen koltuğunda Canan Evcimen ve Göksel Aydın’ın yer aldığı dizinin senaryosunu ise Zehra Çelenk yazıyor. Dizinin başrollerinde Gizem Altunay, Mustafa Barış Koçakar, Mehmet Uslu, Arda Esen, Sema Şimşek gibi önemli isimler yer alıyor.

Reyting Sonuçları Nasıl?

Dizinin ilk Bölümünde Karanfil Sokağının zengin iş adamlarından Haldun Karanfil’e büyük bir otel yaptırmak istemektedir. Kızı Deniz ise mahallede Edebiyat öğretmenidir. Demir ise Üniversiteyi bırakmış kendine yeni işler aramaktadır. Tunç ise eski aşkı Nazlı ile karşılaşmış ve geçmişteki aşkları yeniden alevlenecek mi? Komşular dizisinin reyting sonuçları henüz açıklanmadı. Açıklandığında buradan ayrıntılı değerlendirme yapacağız.

Komşular dizisi Total ve Ab gruplarında 1,18 ile 43. ve 1.07 reytingle 40. sırada yer alarak rakiplerinin çok gerisinde kaldı. Adını Sen Koy ve Beni Affet 16-20 sıralamasında bulunurken Komşular dizisinin bu sıralaması ve aldığı reytingler dizinin ilerleyen bölümlerinde alarm verebilir. reytingler bu şekilde devam ederse dizi finale gidebilir.

Komşular 1. Bölüm Fragman!

Etiketler: komşular dizisi izlendi mi komşular dizisi reyting sonuçları komşular dizisi tuttu mu


Yorumlar

  • Esra

    Berbat oyunculuklar konu kötü çok sıkıldım izlerken dizi hastası annem bile nefret etti. Böyle kötü projelerle televizyonu meşgul etmeyin artık.

Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL