Komşular Dizisi Konusu ve Oyuncu Kadrosu?

Komşular Dizisi Konusu ve Oyuncu Kadrosu?

Yazar: Emre komşular

Fox Tv günlük dizi eksikliğini giderme kararı aldı. Geçen yıl Esaretim Sensin adlı günlük dizi de beklediğini alamamış ve dizi erken final yapmıştı. Bu sene tekrar günlük dizi yayınlamaya karar veren kanal yönetimi bunun için Avusturya’da oynanan ve 60 ülkeye satılan NEIGHBOURS dizisinden uyarlama Komşular adlı günlük diziyi yayınlayacak.

Komşular dizisi hafta içi her gün izleyici karşısına saat 18.00’de çıkacak. Dizinin yönetmenliğini Canan Evcimen’in yaptığı, senaryosunu Zehra Çelenk’in yazdığı diziyi Med Yapım şirketi üstleniyor.

NEIGHBOURS dizisi Avusturya’da en uzun gösterilen dizi oldu. Dizi de Ramsay sokağında yaşayan insanların birbiri ile olan ilişkilerini anlatıyor. Dizinin Türkiye uyarlaması Komşular adında olurken dizinin kadrosu da belli oldu.

Komşular Dizisi Oyuncu Kadrosu:

1. Ali Oğuz Şenol:

1984 İstanbul doğumlu oyuncu 1.82 boyunda 79 kg ağırlığındadır. Mavi gözlü olan oyuncu Kübra Şenol ile evlidir. Çınar’ın Gölgesinde, Farklı Desenler, Kavak Yelleri, Adını Sen Koy dizilerinde rol almıştır.

2. Gizem Altunay:

1987 Ankara doğumlu oyuncu 1.68 boyunda 51 kg ağırlığındadır. Eğitimini Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesinde tamamlayan oyuncu sonrasında oyunculuk üzerine eğitimler almıştır. İlk oyunculuğunu ise Deniz Yıldızı dizisinde yaşamıştır.

3. Mustafa Barış Koçkar: (Demir)

1987 yılında İstanbul’da doğdu. 2006 yılında Kadıköy Halk Eğitim Merkezi Deneme Sahnesinden mezun oldu. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünde okuyor. Elvada Rumeli adlı dizide rol aldı.

4. Kevork Türker:

1957 İstanbul doğumlu oyuncu, 180 boyunda 75 kg ağırlığındadır. Şehrin Melekleri dizisinde Sefer Müdür karakteri ile tanınmıştır.

5. Serap Önder:

1956 yılı Sinop İli Boyabat İlçesi doğumludur. 1.56 boyunda 85 kg ağırlığındadır. İşler Güçler, Hayat Şarkısı gibi dizilerinde oynamıştır.

6. Arda Esen (Tunç) :

1975 yılında Ankara’da dünyaya gelen oyuncu eğitimini Ankara Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümünde tamamladı. 1.78 boyunda 78 kg ağırlığındadır. Son olarak Küçük Gelin dizisinde oynamıştır. Dizi de Seza’nın kocası, Ekin’in babasıdır.

7. Sema Şimşek (Seza):

1976 yılında Almanya doğumlu oyuncu eski mankendir. Eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Dabbe 6, Kurtlar Vadisi Pusu gibi projelerde yer almıştır.

8. Melih Akdemir (Ekin):

Sadri Alışık Kültür Merkezinde eğitim gören oyuncu, Vatanım Sensin, Muhteşem Yüzyıl Kösem, Gülümse Yeter, Umuda Kelepçe Vurulmaz, Türkcell Reklam Filmlerinde rol almıştır. Ebru Küçükakar Menajerlik’e kayıtlı oyuncudur.

9. Elif Karagöz (Simge):

1995 yılı İstanbul doğumlu oyuncu, Burak Sarımola Eğitim Merkezinde oyunculuk eğitimi almıştır. Adı Efsane ve Şevkat Yerimdar gibi dizilerde rol almıştır.

10. Zafer Demircan (Nazlı) :

1974 doğumlu oyuncu, Arka Sokaklar, Deniz Yıldızı, Aşkın Bedeli, Alın Yazım gibi projelerde rol almıştır.

11. Kaan Yalçın ( Yavuz):

1975 yılı Ankara doğumlu oyuncu eğitimini Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümünü okuyarak tamamlamıştır. Dizi de Nazlı karakterinin eşidir. Son Türbedar, Arka Sokaklar, Arka Sıradakiler, Adanalı, Bu Şehir Arkandan Gelecek dizilerinde rol almıştır.

12. Merve Güran:

Özel Moda Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi’nde okumuştur. Kendisi hakkında fazla bir bilgi bulunmuyor.

13. Gönenç Öztopal:

30 Ocak 1989 doğumlu oyuncunun baba adı Nedim’dir. Beşiktaşlıdır.

Komşular Dizisi Tanıtım Fragmanı:

Etiketler: fox tv komşular dizisi komşular dizisi hangi kanalda yayınlanacak komşular dizisi konusu komşular dizisi oyuncu kadrosu ve karakterleri komşular dizisi oyuncuları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL